Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пазопаніб підвищує виживаність пацієнтів із ембріональними пухлинами, стійкими до хіміотерапії

Пазопаніб підвищує виживаність пацієнтів із ембріональними пухлинами, стійкими до  хіміотерапії 04.04.2017

Застосування пазопанібу при ембріональних нирково-клітинних карциномах, резистентних до хіміотерапії, дозволяє досягти хороших показників довготривалої виживаності, хоча виживаність без прогресування (ВБП) залишається невисокою. Про це повідомили спеціалісти італійського Національного Інституту пухлин на недавньому Симпозіумі з питань сечостатевого раку.

Пазопаніб — селективний інгібітор тирозинкінази, який виявляє ангіогенну активність. Блокуючи процес утворення нових судин у пухлині, він тим самим перешкоджає її подальшому росту. У 2009 р. препарат був схвалений для лікування поширеного раку нирки. Однак питання про його ефективність щодо ембріональних нирково-клітинних карцином залишалося відкритим. Італійські вчені довели, що застосування пазопанібу доцільне і у даної групи пацієнтів.

Участь у дослідженні взяли 43 пацієнти з ембріональними пухлинами, стійкими до хіміотерапії. Середній вік хворих – 36 років. 5 пацієнтів до початку експерименту отримали дві лінії хіміотерапії, 22 — три і 16 — чотири і більше. Усім учасникам був призначений пазопаніб.

За результатами випробування середня ВБП склала 2,5 міс., загальна виживаність (ЗВ) — 5,3 міс. Піврічної ЗВ досягли 42,7% хворих, річної — 28,5%, дворічної — 14,2%. У 2 пацієнтів спостерігалася об’єктивна часткова відповідь, у 19 — стабілізація захворювання.

«Кількість варіантів терапії при резистентних ембріональних пухлинах дуже обмежена, — підбили підсумок автори дослідження. — Отримані дані дарують надію на те, що незабаром ми зможемо рекомендувати таким хворим комбінацію хіміо- та імунотерапії як найефективніший метод лікування».

Дослідження було профінансоване фармацевтичними компаніями Novartis та GlaxoSmithKline.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам