Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пегільований філграстим демонструє свою ефективність та безпеку

Пегільований філграстим демонструє свою ефективність та безпеку 07.11.2016

Нове дослідження підтвердило ефективність та безпеку застосування пегільованого філграстиму (торгова назва — Неуласта) в лікуванні нейтропенії у пацієнток із раком молочної залози (РМЗ), повідомляє журнал Support Care Cancer.

Нейтропенія — зниження кількості нейтрофілів у крові, яке часто спостерігається у пацієнтів, які отримують цитостатичні препарати. Такий стан небезпечний розвитком бактеріальних ускладнень, що не тільки загрожує здоров’ю хворих, але й може стати причиною переривання протипухлинної терапії.

Філграстим — білковий препарат, що стимулює утворення нових нейтрофілів. Пацієнткам із РМЗ він призначається з метою профілактики або для лікування нейтропенії при використанні доксорубіцину, доцетакселу та циклофосфаміду. Раніше розроблений філграстим (Нейпоген) відзначався коротким терміном дії, тому його ін’єкції доводилося робити хворим щоденно. У 2016 р. FDA зареєструвало нову пегільовану форму філграстиму, одна доза якого заміняє цілий курс ін’єкцій.

Американські спеціалісти порівняли ефективність двох препаратів у відкритому багатоцентровому дослідженні за участі 74 пацієнток з РМЗ. Випробовувані були рандомізовані на отримання щоденного філграстиму протягом 10 днів або одноразове введення його пегільованої форми.

Результати показали, що ніякої різниці в результатах лікування між двома групами не спостерігалося. Тривалість перебігу нейтропенії та час відновлення початкового рівня імунних клітин у крові були однаковими у пацієнток, які отримували препарат короткої та пролонгованої дії.

Спеціалісти вважають, що незабаром Неуласта повністю замінить щоденний філграстим.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам