Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пембролізумаб демонструє ефективність у лікуванні меланоми слизових оболонок

Пембролізумаб демонструє ефективність у лікуванні меланоми слизових оболонок 02.04.2017

Препарат пембролізумаб виявляє високу протипухлинну активність у пацієнтів з меланомою слизових оболонок (МСО). Такого висновку дійшли спеціалісти Центру раку Принцеси Маргарет в Торонто. Результати їхнього дослідження були представлені на Європейському онкологічному конгресі, що проходив у ці дні в Амстердамі.

Пембролізумаб — імунобіологічний препарат, що належить до класу інгібіторів PD-1. Блокуючи специфічні рецептори на поверхні пухлинних клітин, він тим самим позбавляє їх здатності вислизати від атак імунної системи. Раніше препарат уже був схвалений для лікування шкірної меланоми. Тепер вчені вирішили з’ясувати його ефективність щодо пухлин слизових оболонок.

Спеціалісти вивчили дані 3 досліджень, участь у яких брали пацієнти з різними видами меланом. Майже у 5% з них осередки розташовувалися на слизових оболонках, у решти — на шкірі.

Аналіз показав, що частота об’єктивної відповіді (ЧОВ) серед пацієнтів з МСО склала 19%, а коефіцієнт контролю захворювання (ККЗ) — 31%. При цьому при оцінці ЧОВ враховувалася частка хворих із повною та частковою відповіддю, а при оцінці ККЗ — частка хворих із повною, частковою відповіддю та стабілізацією захворювання.

Середня загальна виживаність (ЗВ) пацієнтів досягала 11,3 міс., виживаність без прогресування (ВБП) — 2,8 міс. 12 пацієнтів мали середню тривалість відповіді 27,6 міс. і залишалися живими на момент підведення підсумків випробувань.

Для порівняння ЧОВ серед пацієнтів із шкірними пухлинами склала 31%, ККЗ — 47%, ЗВ — 23 міс., а ВБП — 4,2 міс.

«В цілому дані аналізу підтвердили, що пембролізумаб є ефективним засобом лікування МСО», — констатував один із авторів дослідження, доктор медичних наук Марк Батлер.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам