Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пембролізумаб ефективніший у пацієнтів із платиностійкою уротеліальною карциномою, ніж хіміотерапія

Пембролізумаб ефективніший у пацієнтів із  платиностійкою уротеліальною карциномою, ніж хіміотерапія 27.04.2017

Застосування пембролізумабу у пацієнтів із прогресуючою уротеліальною карциномою (УК), стійкою до препаратів платини, асоціюється з більш високою загальною виживаністю (ЗВ), ніж проведення стандартної хіміотерапії 2-ї лінії. Про це повідомляється у прес-релізі фармацевтичної компанії Merck.

Хворі з пізніми стадіями УК, чиє захворювання продовжує прогресувати після платиновмісної хіміотерапії, мають поганий прогноз і обмежені можливості лікування.

Американські дослідники встановили, що заміна цитостатиків на імунобіологічні препарати дозволяє подовжити життя таких пацієнтів.

У випробування 3 фази були включені 542 добровольці з платиностійкою УК. Половина з них отримувала пембролізумаб у дозі 200 мг через кожні 3 тижні. Решта — хіміопрепарати 2-ї лінії за вибором дослідників (паклітаксел, доцетаксел або вінфлунін). Як кінцеві точки були обрані ЗВ та виживаність без прогресування (ВБП), які оцінювалися у всіх пацієнтів і окремо у пацієнтів із експресією PD-L1 понад 10%.

ЗВ серед тих, хто приймав імунопрепарат, склала 10,3 міс. порівняно з 7,4 міс. серед тих, хто отримував хіміотерапію. Середня ЗВ серед хворих із високою експресією PD-L1 у першій групі склала 8,0 міс., у другій — 5,2 міс. Значущої різниці в показниках ВБП між групами відзначено не було.

Загальна частота небажаних явищ виявилася нижчою серед тих, хто приймає пембролізумаб (60,9% проти 90,2%). Однак у експериментальній групі частіше реєструвалися побічні ефекти 3-4 ступенів важкості (49,4% проти 15,0%).

Автори дійшли висновку, що застосування пембролізумабу як 2-ої лінії терапії у пацієнтів із поширеним уротеліальним раком є більш прийнятним, ніж використання хіміопрепаратів.

Дослідження було профінансоване розробником пембролізумабу — компанією Merck. Препарат випускається під торговою маркою Кейтруда і раніше вже був схвалений для лікування метастатичної меланоми.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам