Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пембролізумаб ефективний як перша лінія лікування НДРЛ

Пембролізумаб ефективний як перша лінія лікування НДРЛ 19.11.2016

Американська компанія Merck повідомила, що її препарат пембролізумаб, схвалений FDA рік тому як 2-а лінія терапії недрібноклітинного раку легені (НДРЛ), також підтвердив свою ефективність у пацієнтів, що не отримували раніше ніякого лікування. Дані дослідження були опубліковані в Медичному журналі Нової Англії.

Відомо, що для того, щоб уникнути нагляду імунної системи, пухлинні клітини навчилися використовувати ріні механізми. Один із них – секреція специфічного білка PD-L1, який, зв’язуючись із рецепторами PD1 на поверхні Т-лімфоцитів, викликає їхню загибель. Приблизно у 23-28 % хворих на НДРЛ білок PD-L1 продукується більше ніж половиною пухлинних клітин.

Препарат пембролізумаб (торгова назва — Кейтруда) – це моноклональне антитіло, здатне блокувати взаємодію PD-L1 із PD1 і таким чином відновлювати нормальну роботу імунної системи. В попередніх випробуваннях було доведено, що пембролізумаб забезпечує більшу тривалість життя хворих, ніж доцетаксел, який використовується як 2-а лінія лікування НДРЛ. Нове дослідження підтвердило, що порівняно з традиційною хіміотерапією препарат також демонструє кращу ефективність у первинній терапії хворих з високою експресією PD-L1.

Участь у дослідженні взяли 305 раніше нелікованих пацієнтів із секрецією PD-L1 понад 50 % і без мутацій у генах EGFR та ALK. Із них 151 отримували пембролізумаб, решта — платиновмісну терапію. Найпоширенішим режимом у групі хіміотерапії був карбоплатин плюс пеметриксид (64 учасника). При неефективності хіміопрепаратів дозволявся перехід пацієнтів на Кейтруду.

Станом на 9 травня 2016 р. середній час спостережень становив 11,2 міс. Піврічна виживаність пацієнтів у експериментальній групі досягла 62 %, у контрольній — 50 %. Виживаність без ознак хвороби серед пацієнтів, що приймали пембролізумаб, склала 10,3 міс., тоді як серед тих, хто отримував хіміопрепарати — тільки 6,0 міс.

На думку авторів, отримані дані переконливо доводять переваги застосування пембролізумабу в початковій терапії НДРЛ у пацієнтів з секрецією PD-L1 понад 50 %. Найближчим часом компанія Merck розраховує отримати дозвіл FDA на використання препарату як 1-у лінію лікування.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам