Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пембролізумаб покращує загальну виживаність хворих на уротеліальний рак

Пембролізумаб покращує загальну виживаність хворих на уротеліальний рак 17.03.2017

Італійські дослідники дійшли висновку, що порівняно з хіміотерапією пембролізумаб значно покращує загальну виживаність (ЗВ) і частоту загальної відповіді (ЧЗВ) у пацієнтів із уротеліальним раком, які пройшли курс інтенсивного лікування. Нові дані про препарат були представлені на Європейському конгресі раку, що відбувся у ці дні в Амстердамі.

Пембролізумаб — інгібітор білків програмованої клітинної загибелі (PD-1), схвалений для лікування меланоми і раку легені. У даний час препарат проходить дослідження, в якому вивчається ефективність його використання при уротеліальному раку (УР). Останні результати свідчать про те, що пембролізумаб може стати новим стандартом у боротьбі з цим захворюванням.

У випробуванні взяли участь 542 пацієнти з пізніми стадіями УР, стійкими до терапії платиною. Хворі були поділені на дві групи, одна з яких отримувала експериментальний препарат у дозі 200 мг протягом 24 міс., друга — на вибір дослідників: паклітаксел, доцетаксел або вінфлунін. Препарати вводилися один раз на 3 тижні.

За результатами експерименту ЗВ у першій групі на 2,9 міс. перевищила таку у другій (10,3 проти 7,4 міс.). ЧЗВ серед тих, хто приймав пембролізумаб, склала 21,1 %, тоді як серед тих, хто отримував стандартну хіміотерапію — тільки 11,4 %. ВБП у першій групі виявилася на 1,2 міс. вищою, ніж у другій, однак ця різниця не була статистично значущою.

Профіль безпеки пембролізумабу також був більш сприятливим. Побічні реакції при його застосуванні реєструвалися в середньому у півтора рази рідше, ніж при використанні хіміопрепаратів.

Дослідження було профінансоване компанією Merck.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам