Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пембролізумаб та ніволумаб названі головними досягненнями в боротьбі з меланомою за 2017 рік

Пембролізумаб та ніволумаб названі головними досягненнями в боротьбі з меланомою за 2017 рік 08.03.2017

Спеціалісти Американського товариства клінічної онкології (ASCO) оцінили провідні досягнення в боротьбі з раковими захворюваннями за минулий рік. Проривом у лікуванні меланоми було визнано застосування імунопрепаратів — пембролізумабу та ніволумабу.

Першим імунобіологічним препаратом, який почав застосовуватися у пацієнтів з неоперабельною меланомою, став іпілімумаб. Блокуючи рецептори CTLA4 на поверхні Т-лімфоцитів, він стимулював їхню активність щодо пухлинних клітин. Дослідження, опубліковане в журналі New England Journal of Medicine, показало, що в середньому у 60% хворих, які отримували іпілімумаб, було відзначено зменшення розмірів пухлини. Середня виживаність пацієнтів склала 11 міс.

У 2014 р. на зміну іпілімумабу прийшли ефективніші препарати — пембролізумаб та ніволумаб, що належать до класу інгібіторів PD-1. Вони блокують механізм «вислизання» ракових клітин від нагляду імунної системи і таким чином також підвищують активність останньої щодо меланом. У клінічних дослідженнях пембролізумаб продемонстрував середню виживаність хворих 23 міс., а ніволумаб — 24 міс. Обидва препарати за своєю ефективністю майже вдвічі перевершили іпілімумаб.

На даний момент вчені продовжують вивчати можливості поєднаного застосування імунопрепаратів. Останні дослідження показують, що комбінації пембролізумабу та ніволумабу з іпілімумабом ще більш ефективні, хоча й призводять до підвищення частоти негативних реакцій.

Висновки дослідників були опубліковані на сайті ASCO.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам