Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Поєднання Ніволумабу та Іпілімумабу в лікуванні меланоми показало покращений показник загальної виживаності

Поєднання Ніволумабу та Іпілімумабу в лікуванні меланоми показало покращений показник загальної виживаності 23.05.2017

За даними, наданими групою дослідників на чолі з к. м. н. Дж. Ларкіним, загальна виживаність хворих на меланому, лікування яких проводилося за схемою Ніволумаб плюс Єрвой, достовірно перевищує той самий показник при ізольованому використанні Іпілімумабу.

Дослідницька група припустила, що результати комбінованого лікування виявляться кращими і порівняно з ізольованим призначенням Ніволумабу. Дані представлено на черговій нараді Американської Асоціації дослідження онкозахворювань у 2017 році.

Препарати з групи моноклональних антитіл, які широко поширилися в онкологічній практиці, дозволили істотно покращити якість лікування хворих на меланому: до 40% пацієнтів, що перебувають на імунотерапії, мають сприятливий довгостроковий результат. Це дослідження виявило позитивну синергічну дію двох сучасних препаратів цієї групи.

Дослідники спостерігали за 945 пацієнтами, що страждали від меланоми пізньої стадії і не отримували раніше медикаментозної терапії. Дворічна загальна виживаність пацієнтів на поєднаній терапії (Ніволумаб+Іпілімумаб) склала 64%, тоді як у групах терапії лише Ніволумабом і лише Іпілімумабом той самий показник не перевищив 59% і 45% відповідно.

Таким чином, ефективність поєднаної терапії з використанням Ніволумабу та Іпілімумабу виявилася значно вищою. Проте таке лікування показало і вищу частоту значущих побічних реакцій, особливо гепатиту та коліту: побічні ефекти у пацієнтів, які отримували терапію за схемою Ніволумаб+Іпілімумаб, спостерігалися у 58% пацієнтів, тоді як у контрольних групах ізольованої терапії Ніволумабом та Іпілімумабом цей показник виявився далеко нижчим: 21% і 28% відповідно.

Доктор Ларкін відзначає важливість цього факту і звертає увагу на те, що необхідно враховувати підвищений ризик побічних ефектів при виборі схеми лікування.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам