Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Кадсила ефективний у пацієнток із прогресуючим раком молочної залози, що приймають пертузумаб

Препарат Кадсила ефективний у пацієнток із прогресуючим раком молочної залози, що приймають пертузумаб 03.10.2016

Кадсила (T-DM1, адо-трастузумаб емтанзин) може принести користь пацієнткам з HER2-позитивним поширеним раком молочної залози (РМЗ), чиє захворювання продовжує прогресувати після лікування Герцептином (трастузумабом) або Пер’єтою (пертузумабом). Про це повідомляє американський Журнал клінічної онкології (Journal of Clinical Oncology).

Хоча Герцептин помітно покращує стан при HER2-позитивному РМЗ, у більшості пацієнток захворювання з часом починає прогресувати, тому їх доводиться переводити на інші препарати. Медики розробили для таких хворих декілька схем терапії, що включають прийом Тивербу (лапатинібу), Пер’єти або Кадсили.

FDA схвалило Кадсилу в 2013 р. як 2 лінію терапії для хворих із HER2-позитивним поширеним РМЗ, які раніше отримували Герцептин та/або таксани. Пер’єта був доданий до стандартної терапії 1 лінії пізніше, тому виникла необхідність оцінити активність Кадсили у пацієнтів, які раніше вже отримували Пер’єту.

Американські спеціалісти вивчили дані 78 пацієнток, що приймали Кадсилу після пертузумабу. Результати показали, що частота об’єктивної відповіді у них становила 17,9 %. 30,8 % пацієнток приймали препарат протягом 6 і більше міс. Враховуючи, що лікування зазвичай триває до прогресування хвороби або розвитку важких побічних ефектів, тривалість терапії конкретним препаратом є показником його клінічної користі та переносимості. Середня тривалість прийому Кадсили склала 4 місяці. Через важкі токсичні ефекти терапію перервали тільки 10 % пацієнток.

«Висока ефективність Кадсили в поєднанні з хорошою переносимістю дає надію на застосування цього препарату в майбутньому для лікування не тільки пізніх, але й ранніх стадій РМЗ», — зробили висновок автори дослідження.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам