Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Ревлімід та його комбінація з Ритуксаном показали однакову ефективність у лікуванні дифузної В-крупноклітинної лімфоми

Препарат Ревлімід та його комбінація з Ритуксаном показали однакову ефективність у лікуванні дифузної В-крупноклітинної лімфоми 12.10.2016

Американська фармацевтична компанія Celgene представила дані дослідження, в якому порівнювалася ефективність застосування Ревліміду та його комбінації з Ритуксаном у пацієнтів із дифузною В-крупноклітинною лімфомою (ДВКЛ). Результати показали, що обидві схеми лікування забезпечують однакові показники виживаності.

Поєднане використання Ревліміду (міжнародна назва — ліналімід) та Ритуксану (міжнародна назва — ритуксимаб) показане пацієнтам із ДВКЛ із групи високого ризику після проведення імунохіміотерапії. Обидва препарати мають виражені імуномодулюючі властивості і допомагають загальмувати розвиток раку. Однак американські дослідники встановили, що додавання до підтримуючої терапії Ритуксану насправді не дає хворим клінічних переваг.

Участь у дослідженні взяли 44 пацієнти з ДВКЛ із високими ризиками рецидиву. Усі вони отримали попереднє лікування R-CHOP (ритуксимаб, циклофосфамід, доксорубіцин, вінкристин, преднізон).

Добровольці були розділені на дві групи, одна з яких приймала тільки Ревлімід, друга — Ревлімід із Ритуксаном. Спостереження за хворими тривало протягом 3,6 року.

Через 1 рік виживаність без прогресування хвороби (ВБП) у першій та другій групах склала 95% та 86% відповідно, через 2 роки — 86% в обох групах. Загальна виживаність через 2 роки досягла 86% серед тих, хто проходив монотерапію Ревлімідом та 95% серед тих, хто отримував комбіноване лікування. Але, як відзначають автори, різниця показників між групами не була статистично значимою.

Найчастішими небажаними явищами у випробовуваних були нейтропенія, стомлюваність, діарея та висип.

«Наше дослідження показало, що хоча з появою ритуксимабу результати лікування ДВКЛ покращилися, прогноз для пацієнтів із високими ризиками рецидиву як і раніше залишається несприятливим, — зробив висновок один із авторів дослідження доктор Редді Н. — Тому ми повинні продовжувати пошуки ефективніших схем терапії для таких хворих».

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам