Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Рамуцирумаб показує ефективність у лікуванні печінково-клітинного раку

Рамуцирумаб показує ефективність у лікуванні печінково-клітинного раку 24.10.2016

Американська фармацевтична компанія Eli Lilly представила результати дослідження 3 фази REACH, у якому вивчалася ефективність застосування препарату рамуцирумаб (Цирамза) як другої лінії терапії у пацієнтів із гепатоцелюлярним (печінково-клітинним) раком. Докладний звіт був розміщений на сторінках журналу JAMA Oncology.

Дослідження REACH стало першим, у якому ефективність та переносимість терапії печінково-клітинного раку оцінювалися з урахуванням балу за шкалою Чайлд-П’ю (система підрахунку балів, яка застосовується для оцінювання важкості хронічних захворювань печінки). Результати лікування Цирамзою порівнювалися з плацебо.

Загалом участь у експерименті взяли 643 пацієнти. Із них 545 були віднесені до класу А за шкалою Чайлд-П’ю (бали 5 та 6), решта — до класу В (бали 7 та 8).

Пацієнти експериментальної групи отримували Цирамзу в дозі 8 мг/кг ваги плюс підтримуючу терапію через кожні 2 тижні. Кінцевою точкою досліджень була обрана загальна виживаність (ЗВ), яка визначалася як час від початку лікування до смерті через будь-яку причину.

Згідно з отриманими даними, потенційна перевага Цирамзи у підвищенні ЗВ спостерігалася для учасників із балом 5 за Чайлд-П’ю. Однак відчутної користі для пацієнтів з балами 6-8 відзначено не було.

У хворих із початковим рівнем альфа-фетопротеїну більше 400 нг/мл перевага в підвищенні ЗВ досягла статичної значимості для балів 5 та 6, але не для 7 та 8.

Загальний профіль безпеки Цирамзи вважався контрольованим в усіх групах, незалежно від балу за Чайлд-П’ю. Хоча у пацієнтів з балами 7 та 8 була відзначена вища частота небажаних реакцій 3-4 ступенів важкості (в основному асциту та астенії).

Автори дійшли висновку, що отримані дані підтверджують доцільність подальших досліджень препарату у пацієнтів з метастатичним гепатоцелюлярним раком, що належать до класу А за Чайлд-П’ю і мають початковий рівень альфа-фетопротеїну більше 400 нг/мл.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам