Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Разова доза Трастузумабу викликає помітну імунну відповідь при деяких формах раку молочної залози

Разова доза Трастузумабу викликає помітну імунну відповідь при деяких формах раку молочної залози 24.04.2016

Імунна відповідь на введення Трастузумабу у пацієнток з her2-позитивним раком молочної залози (РМЗ) може бути цінною прогностичною ознакою, яка передрікає ефект від довгострокового застосування даного протипухлинного засобу – такі дані були опубліковані в журналі Клінічних Досліджень Раку. Дослідження проведене американськими вченими з Університету Кейс Вестерн Резерв під керівництвом к. м. н. Віней Варадан.

Дослідження показало, що найбільш виражена імунна відповідь на введення Трастузумабу характерна для пацієнтів з her2-збагаченим підтипом РМЗ. Вперше було виявлено, що активація препаратом імунної системи залежить від підтипу пухлини. З огляду на цей факт онкологи-практики зможуть визначати доцільність призначення Трастузумабу, орієнтуючись на діагноз із зазначенням підтипу новоутворення.


Попереднє випробування показало, що імунна система по-різному реагує на терапію препаратом. Був вивчений молекулярний склад пухлини РМЗ після разового введення Трастузумабу на основі даних 2 клінічних досліджень. Виявилося, що найсильніша імунна відповідь виникає за наявності her2-збагаченої пухлини, причому при наступних введеннях препарату імунна реакція продовжувала посилюватися. Судячи з отриманих даних, імунна відповідь була специфічною і не виникала після введення інших протипухлинних засобів.

Вивчаючи так званий імунний підпис, вчені припустили, що відповідальними за виникнення терапевтичної імунної відповіді є Т-лімфоцити. Дослідники вважають, що для подальшого вивчення даного питання необхідно з’ясувати причину, через яку в одному випадку імунна система активується у відповідь на Трастузумаб, а в іншому – залишається інтактною.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам