Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Російська вакцина від Covid-19 (коронавіруса) - Спутник V

Російська вакцина від Covid-19 (коронавіруса) - Спутник V 26.02.2021

Вакцина Спутник 5: опис, склад

Сьогодні найбільш дієвим способом профілактики епідемій вірусних захворювань, небезпечних інфекцій визнана імунізація населення за допомогою вакцин. Інноваційною розробкою генної інженерії, що представляє величезний потенціал можливого застосування, є вакцини на основі нуклеїнових кислот, аденовірусних векторів, багато з яких вже проходять клінічні наукові дослідження за участю людей з метою проведення оцінки ефективності та безпеки препарату.

Спутник 5 від Ковід-19 складається з гібридного аденовірусного вектора на основі людського аденовірусу.

При виробництві Спутник V ген, що кодує білок шипа позаклітинного інфекційного агента, вбудовується в аденовірусний вектор. Введений елемент не представляє небезпеки для людини, але стимулює його природну захисну систему синтезувати антитіла, що захищають організм від збудників інфекції.

Переваги вакцини Sputnik 5

Беззаперечною перевагою вакцини від коронавіруса (Ковід 19) Sputnik 5 на основі аденовірусних векторів є їх:

  • підвищена здатність до проникнення в клітини організму;
  • активація гуморального, клітинного імунітету;
  • безпека у використанні.

Аденовірусні вектори визнані безпечними, підходять для генетичної трансформації. Вектор - це неклітинний інфекційний агент, який позбавлений гена ділення, через що не несе потенційну небезпеку інфікування для людини. Аденовіруси, отримані зі скупчення лімфатичної тканини в області носоглотки, які викликають захворювання дихальних шляхів, стали часто застосовувати для виробництва векторів.

Sputnik V пригнічує новий штам вірусу SARS-CoV-2, що викликає коронавірусну інфекцію (Covid 19). Sputnik 5 розподіляється в клітинах і вибірково впливає, пригнічуючи, на РНК фермент, що синтезує полімери нуклеїнових кислот, бере участь у створенні позаклітинного інфекційного агента. Вакцина Спутник 5 призначається для профілактики нової коронавірусної інфекції - Ковід 19, коронавіруса.

Sputnik 5: побічні ефекти

Після вакцинації від Covid 19 можуть виникати такі побічні ефекти:

  • озноб;
  • лихоманка;
  • болю в суглобах;
  • відчуття втоми, головний біль;
  • больові відчуття в місці ін'єкції, почервоніння, набряклість, алергічні реакції.

Більшість з них проходять через найкоротший час.

Застосування вакцини Спутник V

Sputnik 5 використовується тільки для парентерального введення внутрішньом'язово. Суворо забороняється внутрішньовенне введення Спутник 5. Застосовується для ефективної профілактики коронавіруса (Covid 19) дорослого населення. Вакцинація Sputnik 5 проводиться в 2 етапи, залежить від віку пацієнта, загального стану здоров'я, тимчасових і постійних протипоказань.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам