Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Руксолітиніб покращує стан пацієнтів із хронічним лімфолейкозом

Руксолітиніб покращує стан пацієнтів із хронічним лімфолейкозом 13.02.2017

Стан пацієнтів із хронічним лімфолейкозом (ХЛЛ) можна полегшити прийомом руксолітинібу в добовій дозі 30 мг. Такого висновку дійшли спеціалісти Національного інституту онкології США. Результати дослідження були опубліковані в журналі The Lancet Haematology.

ХЛЛ — онкологічне захворювання, при якому у крові, кістковому мозку та лімфатичних вузлах накопичуються атипові («пухлинні») B-лімфоцити. У відповідь на це в організмі збільшується рівень запальних цитокінів та хемокінів, що призводить до розвитку таких симптомів, як лихоманка, підвищена пітливість і втрата ваги.

Руксолітиніб — протипухлинний препарат, розроблений американською компанією Incyte. Інгібуючи протеїнкіназу JAK2, він пригнічує активність запальних агентів і тим самим сприяє покращенню стану онкохворих. У 2014 р. руксолітиніб уже був схвалений у США для лікування мієлофіброзу та істинної поліцетимії.

У новому дослідженні під спостереження потрапив 41 пацієнт із ХЛЛ. Із них 25 раніше не отримували ніякого лікування. Усім хворим руксолітиніб призначався в однаковій дозі — по 15 мг 2 рази на добу. Середня тривалість терапії склала 8 міс.

За результатами випробування покращення стану було відзначено у більшості пацієнтів. Уже через 3 міс. зниження балу Опитувальника про симптоми стомлюваності (BFI) склало 44,3%, зниження балу накладання симптомів — 43,4%, зниження балу Опитувальника симптомів д-ра Андерсона (MDASI) — 42,1%.

Найпоширенішими побічними ефектами терапії були нейтропенія (відзначалася у 5% пацієнтів), гіпертензія (у 5%), безсоння (у 2%), запаморочення (у 2%) і тромбоцитопенія (у 2%).

Дослідження було профінансоване Національним інститутом охорони здоров’я США спільно з компанією Incyte.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам