Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Сорафеніб однаково допомагає пацієнтам усіх вікових груп

Сорафеніб однаково допомагає пацієнтам усіх вікових груп 14.10.2016

Застосування Сорафенібу в лікуванні гепатоцелюлярної карциноми однаково ефективне і безпечне у пацієнтів будь-якого віку. Такого висновку дійшли англійські дослідники, які опублікували статтю в журналі European Journal of Gastroenterology and Hepatology's.

Гепатоцелюлярний рак (ГЦР, печінково-клітинний рак) — злоякісне захворювання печінки, яке виявляється з частотою 5-7 осіб на 100 тис. населення. У більшості випадків ГЦР діагностується у хворих на цироз печінки або гепатити В та С. Пухлина швидко прогресує і відзначається вкрай несприятливим прогнозом.

Єдиним препаратом, ефективним у боротьбі з небезпечним захворюванням, вважається Сорафеніб, розроблений німецькою компанією Bayer. Блокуючи величезну кількість кіназ, які беруть участь у поділі клітин та ангіогенезі (формуванні нових кровоносних судин), Сорафеніб тим самим гальмує подальше зростання пухлини. Як стандартний метод лікування ГЦР препарат застосовується з 2007 року, однак до цього часу його ефективність та безпека у людей похилого віку залишаються погано вивченими.

Англійські спеціалісти проаналізували дані 190 пацієнтів із пізніми стадіями ГЦР, які приймали Сорафеніб. Із них 151 осіб мали вік молодше, а 39 — старше 75 років. Результати показали, що середня виживаність і час до припинення лікування були однаковими в обох групах. Крім того, у пацієнтів молодше і старше 75 років з однаковою частотою реєструвалися побічні реакції як легких, так і важких ступенів важкості.

Учені дійшли висновку, що ефективність та безпека застосування Сорафенібу не залежать від віку.

Дослідження було профінансоване Міністерством охорони здоров’я Великобританії в партнерстві з лікарнею Королівського коледжу в Лондоні.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам