Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Сорафеніб у комбінації з вінорелбіном дає перспективу пацієнтам з метастатичним раком молочної залози

Сорафеніб у комбінації з вінорелбіном дає перспективу пацієнтам з метастатичним раком молочної залози 30.01.2017

Згідно з результатами дослідження фази 1/2 експериментальний препарат сорафеніб (протипухлинний препарат таргетної терапії) в комбінації з вінорелбіном (Навелбін) приводить до позитивної клінічної відповіді у 48% жінок з метастатичним раком молочної залози.

За дизайном дослідження когорта 1 отримувала щодня сорафеніб у дозі 200 мг два рази на добу (n = 6), а когорта 2 – сорафеніб 400 мг 2 рази на добу (n = 6) в комбінації з вінорелбіном 30 мг/м2 внутрішньовенно у дні 1, 8 кожного 21-денного циклу.

27 пацієнтів (Когорти 2/3) отримували сорафеніб у дозі 400 мг 2 рази на добу (максимальна переносима доза) в середньому протягом 8 циклів.

Жінки з метастатичним раком молочної залози досягали позитивної клінічної відповіді, але також відчували явища токсичності у зв’язку з фармакокінетичною взаємодією препаратів.

У Когорті 2/3 середній показник виживаності без прогресування склав 5,7 місяця.

У Когорті 2/3 позитивний клінічний ефект (відсутність прогресування захворювання після 6 місяців) був зареєстрований у 48% пацієнтів. Але при цьому фармакокінетичний аналіз виявив суттєву взаємодію між досліджуваними препаратами, яка викликала явища токсичності (панкреатит ступеню 3, безсимптомне підвищення рівня амілази ступеню 4, фебрильна нейтропенія ступеню 5 та стомлюваність ступеню 3).

Тому дослідники розглядають додаткові варіанти лікування метастатичного раку молочної залози. Отримані результати підтверджують проведення дослідження фази 2/3.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам