Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Талімоген лагерпарепвек переважає щодо ефективності ГМ-КСФ у лікуванні поширеної форми меланоми

Талімоген лагерпарепвек переважає щодо ефективності ГМ-КСФ у лікуванні поширеної форми меланоми 24.12.2016

Більш виражена відповідь у пацієнтів з поширеною формою меланоми спостерігалася на фоні терапії новим препаратом талімоген лагерпарепвек (Імлігік) порівняно з гранулоцито-макрофаго-колонієстимулюючим чинником (ГМ-КСФ).

Талімоген лагерпарепвек – перший препарат подібного типу, який схвалений для застосування в Європі та США, і пропонує пацієнтам з меланомою новий варіант лікування.

Дослідники провели підгруповий аналіз у ході рандомізованого, відкритого дослідження фази 3 за участі пацієнтів з меланомою. Були отримані результати, які вказують на те, що талімоген лагерпарепвек суттєво покращує частоту тривалої відповіді (DRR) порівняно з ГМ-КСФ у 436 пацієнтів з неоперабельною меланомою стадії IIIB-IVM1c.

За існуючими оцінками показники виживаності протягом 12, 24, 36 та 48 місяців були вищими при терапії талімогеном лагерпарепвеком, що переконливо говорить на користь цього препарату.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам