Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Трастузумаб підвищує виживання пацієнток із ранніми стадіями HER2-позитивного раку молочної залози

Трастузумаб підвищує виживання пацієнток із ранніми стадіями HER2-позитивного раку молочної залози 29.08.2016

Препарат трастузумаб, що випускається фармацевтичною компанією Roshe, подовжує життя пацієнток із HER-позитивним раком молочної залози, діагностованим на ранніх стадіях. Клінічні випробування препарату провела група американських дослідників під керівництвом Бана М. (Ban M.). Результати роботи були опубліковані в журналі Neoplasma.

Для участі у дослідженні були відібрані 258 хворих на рак грудей, які мають рецептори епідермального фактора росту 2 людини (HER2). 155 із них отримували трастузумаб, решта не отримували. Спостереження за учасницями тривало понад 10 років.

Згідно з результатами експерименту, виживання без прогресування хвороби в першій групі виявилася на 15 міс. більше ніж у другій (107 міс. проти 92). Середня тривалість життя серед тих, хто приймав трастузумаб, склала 123 міс., тоді як серед тих, хто не приймав, – 108 міс. Автори зробили висновок, що препарат приводить до достовірного зниження смертності пацієнток.

Трастузумаб – сучасний лікарський засіб, який належить до класу моноклональних антитіл. Він блокує утворення білка HER2/neu, який стимулює ріст пухлинних клітин молочної залози. При цьому здорові тканини від дії препарату практично не страждають.

У даний час трастузумаб рекомендується для боротьби з метастатичним РМЗ у вигляді монотерапії або в комбінації з доцетакселом. Однак експерти сподіваються, що незабаром він також буде включений до стандартних схем лікування ранніх стадій захворювання.

Roshe – швейцарська корпорація, заснована в 1896 р. Компанія спеціалізується на виробництві препаратів, що застосовуються в онкології, вірусології та ревматології. У 2016 році загальна кількість її співробітників перевищила 90 тис. осіб.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам