Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

У ЄС скоро схвалять два нових препарати проти гепатиту С

У ЄС скоро схвалять два нових препарати проти гепатиту С 23.06.2016

Європейські регуляторні органи (EMA) рекомендували затвердити два нових препарати, призначених для лікування вірусного гепатиту С.Обидва засоби дозволено застосовувати без додаткового використання інтерферону, який має високу частоту побічних ефектів.

Один із препаратів — Епклуза (Epclusa), розроблений американською компанією Gilead Sciences. До складу ліків входять уже відома противірусна речовина софосбувір та новий компонент велпатасвір. Терапія Епклузою може бути призначена пацієнтам, які страждають на будь-які з шести генотипів вірусу гепатиту С.

Другий препарат — Зепатір (Zepatier) компанії Merck, схвалений в США ще у січні цього року. Засіб являє собою комбінацію гразопревіра з елбасвіром призначений для лікування пацієнтів із вірусним гепатитом 1-го та 4-го генотипів.

Як повідомляється у прес-релізі EMA, обидва засоби блокують ферменти, необхідні для реплікації вірусу. Зепатір діє проти протеаз NS3/4A та NS5A, Епклуза – проти NS5A та NS5B.

Ефективність Зепатіра була підтверджена у клінічних випробуваннях з участю 2000 пацієнтів, деякі з яких одночасно проходили терапію рибавірином. Через 12 тижнів у 90 % з них вірус гепатиту в крові не виявлявся.

До досліджень Епклузи також було допущено близько 2000 добровольців. Стійкий відповідь на лікування була досягнута більше ніж у 90 % із них. Причому позитивний результат відзначався навіть серед пацієнтів із хронічними захворюваннями нирок, які мають поганий прогноз.

Найчастішими побічними ефектами обох противірусних препаратів були головний біль, підвищена стомлюваність та нудота.

Рекомендації EMA далі повинні бути розглянуті Європейською комісією, яка ухвалить остаточне рішення щодо використання нових лікарських засобів у країнах – учасницях ЄС.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам