Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

В США дозволили застосовувати Опдіво для лікування раку голови та шиї

В США дозволили застосовувати Опдіво для лікування раку голови та шиї 10.12.2016

FDA схвалило новий препарат для лікування плоскоклітинного раку голови та шиї (ПРГШ) у пацієнтів, які раніше отримували платиновмісну терапію. Йдеться про ніволумаб (Опдіво), розроблений американською компанією «Брістол-Майєрс Сквібб».

Ніволумаб — моноклональне антитіло, що блокує рецептори PD1 на поверхні Т-лімфоцитів. Таке блокування перешкоджає взаємодії імунних клітин з білками PDL1, здатними викликати їх загибель. PDL1 виробляються багатьма пухлинами і є одним із основних механізмів їх захисту від атак імунної системи.

Раніше Опдіво уже був дозволений для лікування меланоми, раку легені, нирки та лімфоми Ходжкіна. Тепер його можна буде рекомендувати при рецидивуючих та метастатичних формах ПРГШ.

Рішення схвалити застосування препарату було ухвалене за результатами міжнародного відкритого дослідження 3 фази, участь у якому взяли 361 доброволець із пізніми стадіями ПРГШ. Частина з них приймала Опдіво, решта — один із хіміопрепаратів (метотрексат/доцетаксел/цетуксимаб). За результатами випробування середня тривалість життя пацієнтів у першій групі виявилася на 2,4 міс. більше, ніж у другій (7,5 проти 5,1 міс.).

Найбільш поширеними небажаними явищами у тих, хто отримував Опдіво, були задишка і кашель. У багатьох пацієнтів відзначалося збільшення концентрацій лужної фосфатази, калію, кальцію, амілази та ТТГ у крові.

Зараз документи на схвалення Опдіво як засобу для лікування ПРГШ також знаходяться на розгляді європейських регуляторних органів.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам