Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

У США схвалено препарат Кабометикс для лікування раку нирки

У США схвалено препарат Кабометикс для лікування раку нирки 30.05.2016

Американська компанія Exelixis заявила, що FDA схвалило її препарат Кабометикс (кабозантиніб) для лікування поширеного нирково-клітинного раку (НКР). Лікарський засіб призначений для хворих, які раніше отримали терапію антиангіогенними препаратами.

Рішення було ухвалене за результатами клінічного випробування, участь в якому взяли 658 пацієнтів з НКР. Добровольців розділили на 2 групи: 330 із них приймали Кабометикс, остальные — Еверолімус, що став стандартом у лікуванні раку нирки.

Отримані дані підтвердили вищу ефективність нового препарату порівняно з традиційною терапією. Середня тривалість життя в експериментальній групі склала 21,4 міс., тоді як у контрольній не перевищила 16,5 міс. Зменшення розмірів пухлини реєструвалося у 17 % хворих, які приймали Кабометикс, і тільки у 3 %, які проходили лікування Еверолімусом.

Нирково-клітинний рак — найпоширеніший різновид раку нирки. При ранньому виявленні захворювання має сприятливий прогноз. Однак на пізніх (метастатичних) стадіях кількість летальних випадків досягає 90 %. Тільки в США від НКР щорічно помирають до 15 тис. людей.

Кабометикс пригнічує тирозинкінази MET, AXL та VEGF, тим самим блокуючи відразу 3 шляхи зростання пухлин. У лабораторних випробуваннях препарат продемонстрував активність щодо 12 із 13 вивчених на сьогодні типів ракових утворень. Хороші результати також були відзначені при впливі на кісткові метастази.
Наразі Кабометикс продовжує проходити 4 клінічних дослідження. У 2012 р. лікарський засіб уже був схвалений для боротьби з пухлинами щитовидної залози.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам