Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

В США схвалена комбінація препаратів Опдіво та Єрвой

В США схвалена комбінація препаратів Опдіво та Єрвой 16.02.2016

FDA схвалила застосування комбінації Опдіво (ніволумабу) та Єрвой (іпілімумабу) у пацієнтів із неоперабельною або метастатичною меланомою. Обидва препарати були розроблені американською фармацевтичною компанією Брістол-Майєрс Сквібб.

Ніволумаб та іпілімумаб належать до класу моноклональних антитіл, що діють проти імунних контрольних точок (checkpoints). Блокада цих точок призводить до посилення захисних реакцій та гальмування росту пухлини.

«Комбінація Опдіво та Єрвой – це додаткова можливість лікування, що так необхідна пацієнтам із меланомою. І один із небагатьох варіантів хіміотерапії, здатних впливати на виживання хворих», – говорить Тім Тернхем, провідний фахівець у галузі онкології.

Меланома є найагресивнішим різновидом раку шкіри. Причиною її розвитку стає неконтрольоване зростання пігмент-продукуючих клітин меланоцитів. Протягом останніх 30 років захворюваність на меланому неухильно зростає. Тільки в США щороку реєструється близько 70 тис. нових випадків патології.

Безпека та ефективність Опдіво та Єрвой були підтверджені в рандомізованому клінічному дослідженні за участю 945 пацієнтів. Автори розділили добровольців на 3 групи, перша з яких приймала комбінацію препаратів, друга і третя – ці ж засоби в монорежимах.

Середня тривалість життя пацієнтів у першій групі склала 11,5 місяців, тоді як в інших вона не перевищила 7 місяців. Крім того, частота об’єктивних відповідей виявилася у 3 рази вищою, ніж у тих, хто отримував комбінацію антитіл.

Виконавчий директор фармацевтичного концерну Брістол-Майєрс Сквібб зауважив, що Опдіво та Єрвой – єдина комбінація з двох моноклональних антитіл, що офіційно дозволена для застосування. Однак його компанія не збирається зупинятися на досягнутому і планує продовжити розробку імунопрепаратів проти меланоми та інших видів раку.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. 


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам