Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

В США схвалили пембролізумаб для лікування лімфоми Ходжкіна

В США схвалили пембролізумаб для лікування лімфоми Ходжкіна 30.04.2017

FDA за прискореною процедурою затвердило пембролізумаб для лікування пацієнтів із рефрактерною класичною лімфомою Ходжкіна (ЛХ) або рецидивом захворювання після 3 попередніх курсів хіміотерапії. Рекомендована доза препарату склала 200 мг через кожні 3 тижні для дорослих та 2 мг/кг ваги (до 200 мг) через кожні 3 тижні для дітей.

Пембролізумаб являє собою імунобіологічний засіб, який блокує взаємодію між рецепторами PD1 на поверхні Т-лімфоцитів та лігандами PD-L1 і PD-L2 на поверхні пухлинних клітин, тим самим допомагаючи імунній системі боротися з раковим захворюванням. Препарат був розроблений американською компанією Merck і випускається нею під торговою назвою Кейтруда.

Раніше Кейтруда вже була схвалена для лікування меланоми, раку легень та товстої кишки. Затвердження нового показника ґрунтується на результатах клінічного дослідження, участь у якому взяли 210 дорослих пацієнтів із лімфомою Ходжкіна. Хворі мали рефрактерну або рецидивну форму захворювання після трансплантації аутологічних стовбурових клітин (129 пацієнтів) та/або терапії брентуксімаб ведотином (175 пацієнтів) і раніше отримали в середньому 4 курси хіміотерапії.

При середньому періоді спостереження 9,4 місяця загальна частота відповідей у популяції склала 69% (95%-й довірчий інтервал — 62,75). У цей показник були включені часткові відповіді у 47% пацієнтів та повні відповіді у 22%. Оціночна середня тривалість відповіді склала 11,1 місяця. Ефективність застосування препарату у дітей була розрахована шляхом екстраполяції результатів, отриманих для дорослих.

Дані дослідження були представлені на сайті FDA.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам