Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Вакцина компанії Модерна для лікування коронавіруса - mRNA-1273

Вакцина компанії Модерна для лікування коронавіруса - mRNA-1273 26.02.2021

Вакцина mRNA-1273 компанії Moderna від Covid 19

Covid 19 - це вірусна інфекція, що вражає в першу чергу легені людини. Захворювання Ковід 19 також має офіційну назву - SARS-CoV-2.

Деякі люди переносять хворобу в легкій формі, у інших хвороба протікає з серйозними ускладненнями. Окремі групи населення піддаються більшому ризику зараження Ковід через умови їх роботи.

Ефективним засобом для надійного захисту, профілактики епідемій вірусних захворювань, інфекцій, що загрожують життю населення, визнана загальна вакцинація від коронавірусу (Ковід 19), що запобігає зараження цією інфекцією.

Склад, принцип дії вакцини mRNA-1273

Вакцини подають команду клітинам організму синтезувати білок, знайдений в коронавірусі. Ці білки, в свою чергу, дають команду щодо вироблення антитіл, які будуть запобігати появі хвороби в разі контакту з людиною, інфікованою вірусом. Вакцини не містять вірус, вони не здатні заразити людину Ковід 19.

Сучасними розробками в галузі генної інженерії є вакцини на основі рибонуклеїнових кислот, багато з яких вже проходять клінічні, наукові дослідження за участю експериментальних груп добровольців, щоб оцінити переносимість і імуногенність препаратів.

Противірусна вакцинація сприяє формуванню стійкого імунітету, не надаючи шкоди здоров'ю людини за рахунок того, що клітини імунного захисту знайомляться з ослабленим неклітинним інфекційним агентом або з його нешкідливими фрагментами.

Вакцина mRNA-1273 компанії Moderna від коронавірусу має наступні компоненти в своєму складі:

  • матрична рибонуклеїнова кислота;
  • ліпіди;
  • трометамін;
  • гідрохлорид трометаміна;
  • оцтова кислота, ацетат натрію і сахароза.

Вакцина MRNA-1273 від Moderna містить модифіковану нуклеозидами матричну рибонуклеїнову кислоту, що кодує шиповідний білок нового штаму вірусу SARS-CoV-2, в ліпідної оболонці в якості носія. Модерна створює препарат на основі чистого генетичного матеріалу збудника захворювання. Створений штучно, він не представляє небезпеки для людини, але стимулює природну імунну систему виробляти антитіла, що захищають людину від зараження Covid 19.

Особливості вакцини MRNA-1273 від Модерна проти коронавірусу

Moderna створила вакцину на основі нуклеїнових кислот. MRNA-1273 знайомить імунітет з шиповідним білком коронавірусу, але не за допомогою прямої доставки його в організм, а за рахунок доставки білка всередину клітини генетичного матеріалу, який стимулює клітку синтезувати потрібні білкові фрагменти вірусу, з подальшим розвитком імунної відповіді і вироблення антитіл.

Доставка фрагмента вірусу всередину клітини здійснюється за допомогою молекул ліпідів. Рибонуклеїнова кислота містить генетичну інформацію, завдяки якій всередині клітини збирається білок коронавірусу.

Вакцина MRNA-1273 компанії Модерна від Ковід 19 пригнічує новий штам вірусу SARS-CoV-2, що викликає коронавірусну інфекцію. Препарат розподіляється в клітинах і вибірково діє на РНК фермент, що синтезує полімери нуклеїнових кислот, бере участь у створенні позаклітинного інфекційного агента.

Препарат MRNA-1273 призначається для надійного захисту, в якості профілактики нової коронавірусної інфекції.

Побічні ефекти лікарського засобу компанії Модерна

Після вакцинування MRNA-1273 від коронавірусу (Ковід 19) можуть виникати такі побічні ефекти:

  • нудота, блювання;
  • підвищена температура;
  • біль в суглобах;
  • відчуття втоми, головний, м'язовий біль;
  • больові відчуття в місці ін'єкції, почервоніння, набряк, алергічні реакції.

Більшість з несприятливих ефектів проходять після початку відповідного симптоматичного лікування, що включає прийом жарознижуючих, знеболюючих препаратів.

Застосування MRNA-1273 від Moderna

Вакцинація здійснюється в 2 етапи за допомогою внутрішньом'язового введення препарату в дельтоподібний м'яз. Забороняється внутрішньовенне введення вакцини Модерна. Застосовується для надійної профілактики коронавірусу (Covid 19) серед дорослого населення старше 18 років, в залежності від загального стану здоров'я людини, тимчасових і постійних протипоказань.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам