Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Вакцина від коронавируса компаній Pfizer і BioNTech - BNT162b2

Вакцина від коронавируса компаній Pfizer і BioNTech - BNT162b2 26.02.2021

Вакцина BNT162b2 фірми Pfizer від Covid 19

В даний час ефективним засобом профілактики епідемій вірусних захворювань, небезпечних інфекцій, що загрожують життю населення, визнана загальна імунізація за допомогою вакцин. Інноваційною розробкою генної інженерії є вакцини на основі рибонуклеїнових кислот, багато з яких вже проходять клінічні наукові дослідження за участю груп людей, щоб оцінити ефективність, безпеку вакцини і якість, переносимість та імуногенність препаратів. Противірусна вакцинація сприяє формуванню стійкого імунітету без шкоди для здоров'я людини за рахунок того, що знайомить клітини природного захисту з неактивним вірусом або з його нешкідливими фрагментами.

BNT162b2 від Pfizer (Пфайзер) містить модифіковану нуклеозидами матричну рибонуклеїнової кислоту, що кодує двокомпонентний білок нового штаму вірусу SARS-CoV-2, в нанокапсул, ліпідної оболонці в якості носія.

При виробництві вакцини BNT162b2 використовується ген, що кодує білок шипа неклеточного інфекційного агента Covid 19 - він не представляє небезпеки для людини, але стимулює його природну захисну систему синтезувати антитіла, що захищають від зараження коронавірусом.

Особливості препарату BNT162b2 проти Ковід 19

Вакцина BNT162b2 створена на основі нуклеїнових кислот, є інноваційним рішенням, продуктом біофармацевтичної індустрії і генно-інженерної науки. Вакцина Пфайзер знайомить імунітет з шиповидним білком коронавірусу (Ковід 19), але не за допомогою прямої доставки його в організм, а за рахунок доставки білка всередину клітини генетичного матеріалу, який стимулює клітку синтезувати потрібні білкові фрагменти вірусу, з подальшим розвитком імунної відповіді і вироблення антитіл.

Доставка фрагмента вірусу всередину клітини здійснюється за допомогою ліпідних наночастинок, що складаються з рибонуклеїнової кислоти, що містить генетичну інформацію, завдяки якій всередині клітини збирається білок коронавіруса.

Вакцина BNT162b2 Pfizer від Ковід19 пригнічує новий штам вірусу SARS-CoV-2, що викликає коронавірусну інфекцію (Covid 19). Препарат компанії Пфайзер розподіляється в клітинах і вибірково впливає на РНК фермент, що синтезує полімери нуклеїнових кислот, бере участь у створенні неклітинного інфекційного агента.

Препарат BNT162b2 призначається для профілактики нової коронавірусної інфекції - Ковід 19.

Побічні ефекти вакцини від Пфайзер

Після вакцинації BNT162b2 від Covid 19 можуть виникати такі побічні ефекти:

  • озноб;
  • підвищена температура;
  • болю в суглобах;
  • відчуття втоми, головний біль;
  • больові відчуття в місці ін'єкції, почервоніння, набряклість, алергічні реакції.

Більшість з побічних ефектів проходить після початку відповідного симптоматичного лікування, що включає прийом жарознижуючих, знеболюючих препаратів.

Застосування BNT162b2 від Pfizer

Вакцинація проводиться в 2 етапи тільки парентеральним шляхом, введенням внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз. Суворо забороняється внутрішньовенне введення препарату компанії Пфайзер. Застосовується для надійної профілактики коронавіруса (Covid 19) дорослого населення старше 16 років, в залежності від загального стану здоров'я, тимчасових і постійних протипоказань.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам