Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Виявлено новий побічний ефект іксабепілону

Виявлено новий побічний ефект іксабепілону 12.02.2017

Американські лікарі попередили про можливий ризик розвитку рідких шкірних реакцій, пов’язаних із прийомом іксабепілону. Поки що описаний ними випадок – єдиний. Але якщо ці епізоди повторяться, то в інструкцію до препарату будуть внесені відповідні зміни.

Іксабепілон — цитостатик нового покоління, призначений для лікування пізніх стадій раку молочної залози (РМЗ). Препарат блокує полімерізацію тубуліну, що в результаті призводить до зупинки мітозу і загибелі пухлинних клітин. Застосування іксабепілону, в першу чергу, показане пацієнткам із РМЗ, який перестав відповідати на терапію антрациклінами та таксанами.

Американські спеціалісти описали випадок із 65-літньою пацієнткою, у якої під час прийому препарату виникли негативні ефекти, схожі на симптоми екстрамамарної хвороби Педжета (ЕХП).

За результатами біопсії жінці був поставлений діагноз місцевопоширений РМЗ. На молочній залозі спостерігалася велика еритема, яка розвинулася внаслідок поширення метастазів у судини шкіри.

Після прогресування хвороби на фоні прийому антрациклінів пацієнтці був призначений іксабепілон, а незабаром лікарі зареєстрували у неї появу шкірних запальних реакцій у ділянці пахв і зовнішніх статевих органів, що нагадують картину ЕХП. Повторна біопсія хворобу Педжета не підтвердила, на підставі чого спеціалісти дійшли висновку, що розвиток негативних реакцій обумовлений проведенням терапії.

Докладний опис випадку був представлений у «Журналі шкірних патологій» (The Journal of Cutaneous Patology).

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам