Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Як і де зробити тест на Ковід-19

Як і де зробити тест на Ковід-19 01.03.2021

Особливості проведення тесту на Ковід-19

Коронавірус швидко поширюється. Може протікати в гострій, легкої і безсимптомній формі. Єдино вірний спосіб ідентифікувати хвороба - зробити тест на Ковід. Існує кілька методів аналізу. Всі вони припускають взяття певного біоматеріалу для дослідження. Відрізняються за швидкістю видачі результату, ефективності.

Види тестування для виявлення Covid-19

Тестування Ковід бувають такі:

  1. ПЛР - чутливість тесту складає 75%. Передбачає взяття мазка з горла, ротової або носової порожнини з подальшим дослідженням на спеціальному обладнанні. Призначається людині, якщо є явні симптоми хвороби.
  2. Імунохемілюмінесцентний і імуноферментний метод (ІФА) - для вивчення у людини беруть венозну кров. Тестування спрямоване на виявлення імунної відповіді Ковід - імуноглобулінів G. Вони формуються в організмі з моменту зараження, зберігаються весь період і залишаються після одужання. Природно в кожен період кількість клітин відрізняється. Аналіз дозволяє точно визначити стадію хвороби або відсутність зараження.
  3. ІХА на антитіла і антигени - для дослідження потрібно крапля крові або біоматеріал з носа. Тест дозволяє виявити IgM, IgG. Це дає можливість визначити хворіє людина або вже видужав.

Останній варіант грає ключову роль з-за швидкості отримання результату (10-30 хвилин). Це дозволяє швидко визначити серед великої кількості пацієнтів з явними симптомами, носіїв, які хворіють на людей, що перехворіли і тих, хто не заражений. На підставі результатів експрес-тесту на Covid-19, симптомів приймається рішення про призначення інших видів досліджень.

Де робити тест на Ковід

Виконати маніпуляції можна в приватних і державних клініках. Тестування потрібно не тільки при наявності явних симптомів, але і для виїзду за кордон, інших цілей, т. К. Багато організацій вимагають наявності довідки про проходження аналізу. У кожного виду дослідження певна ціна, залежить також від обраного мед установи. Безкоштовно в державних лікарнях може зробити тест будь-яка людина з явними симптомами хвороби.

Якщо є підозри на зараження, і людина знає, де купити тест на Ковід експрес-зразка, може самостійно його зробити вдома, а потім по необхідності звернутися до сімейного лікаря для призначення додаткових досліджень.

Як зробити тест на Ковід

Щоб отримати достовірний результат, перед тим, як зробити тест на Ковід, слід підготуватися. Для здачі мазка з горла слід за 3 години припинити прийом їжі, за 1-2 години - лікарських засобів. Також не слід проводити гігієнічні процедури у вигляді полоскання горла.

Забір крові проводиться натщесерце. Допускається брати біоматеріал через 5-6 годин після їжі.

Найбільш швидкий спосіб тестування - експрес-смужки. Дають результат відразу. Всі інші види аналізів вимагають тимчасових витрат. В середньому не менше 2-3 днів. На цей період, поки не доведено, що людина здорова, йому слід обмежити спілкування з іншими людьми.

Точність аналізів визначається часом зараження. Виявити патогени можна через 3-6 діб після зараження. При появі симптомів, через тиждень відсоток виявлення хворих становить 30, а через 14 днів підвищується до 70. Після одужання антитіла до Ковід можуть виявлятися навіть протягом 6-12 місяців.

Де купити тести на Ковід

Експрес-тести на Covid-19 можна придбати для домашнього використання. Шукаєте де купити тест на Ковід, звертайтеся в онлайн аптеку TLV. На сайті широкий асортимент наборів для аналізів різних зразків, препарати, необхідні для лікування будь-яких патологій. Доставка здійснюється в будь-які міста України.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам