Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Застосування бевацизумабу напередодні операції покращує результати лікування хворих на рак молочної залози

Застосування бевацизумабу напередодні операції покращує результати лікування хворих на рак молочної залози 05.10.2016

Прийом бевацизумабу перед видаленням пухлини підвищує ефективність лікування пацієнток з HER2-негативним раком молочної залози (РМЗ), заявили китайські вчені. Свої висновки вони опублікували в журналі PLoS One.

Бевацизумаб — антиангіогенний препарат, розроблений швейцарською компанією Roshe. Блокуючи фактор росту ендотелію судин (VEGF), він перешкоджає формуванню нових капілярів у пухлині і тим самим гальмує її подальше зростання і поширення.

Вперше препарат був схвалений в 2004 р. для боротьби з поширеним колоректальним раком. У даний час його застосовують у терапії 5 злоякісних захворювань, включаючи метастатичний РМЗ. Під торговою маркою Авастин (Roshe) бевацизумаб дозволений до застосування більше ніж у 60 країнах.

Група китайських спеціалістів під керівництвом лікаря Ма вирішила з’ясувати, наскільки ефективне використання препарату у складі неоад’ювантної терапії РМЗ. З цією метою вони проаналізували дані 5048 осіб, що захворіли, які в різні роки брали участь у 7 дослідженнях, присвячених вивченню бевацизумабу.

Згідно з отриманими результатами, додавання засобу до традиційної хіміотерапії напередодні операції призводило до збільшення частоти морфологічно повної відповіді (МПВ) у HER2-негативних пацієнток. Найвищі показники були відзначені у підгрупі учасниць із потрійним негативним РМЗ.

Вчені констатували, що Авастин можна розглядати як додатковий варіант терапії для пацієнток з HER2-негативним РМЗ.

Дослідження було профінансоване Національним фондом природничих наук Китаю в Пекіні та преміальним Фондом досліджень для молодих викладачів китайських вищих навчальних закладів.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам