Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Застосування панітумумабу у 2-й лінії лікування підвищує виживаність хворих із недрібноклітинним раком легені

Застосування панітумумабу у 2-й лінії лікування підвищує виживаність хворих із недрібноклітинним раком легені 25.04.2017

Додавання панітумумабу до бевацизумабу з ерлотинібом у другій лінії лікування недрібноклітинного раку легені (НДРЛ) призводить до значущого підвищення виживаності пацієнтів. Про це повідомили китайські вчені, робота яких була опублікована в журналі «Біомедицина та фармакотерапія» (Biomedicine & Pharmacotherapy).

Панітумумаб — моноклональне людське антитіло, здатне блокувати рецептори епідермального фактору росту і тим самим гальмувати подальший розвиток пухлин. У 2006 р. препарат уже був схвалений для лікування раку товстої кишки. Тепер до переліку його показань, можливо, додасться і рак легені.

Участь у новому дослідженні панітумумабу взяли 397 пацієнтів із метастатичним НДРЛ, у яких відзначалося прогресування захворювання після платиновмісної хіміотерапії. Учасники випробування були поділені на 2 групи, одна з яких отримувала панітумумаб із бевацизумабом та ерлотинібом, друга — ерлотиніб із плацебо.

Згідно з отриманими результатами, середня виживаність без прогресування (ВБП) у першій групі склала 4,6 міс. порівняно з 1,9 міс. у другій. Показник загальної виживаності також виявився значно вищим серед тих, хто отримував експериментальну терапію (10,4 проти 8,9 міс.). Повних відповідей у жодній групі досягнуто не було. Кількість часткових відповідей у першій групі склала 38%, у другій — 15%. Показник прогресування захворювання також був нижчим серед тих, хто приймав панітумумаб (22% проти 36%).

Автори дійшли висновку, що комбінацію панітумумабу з бевацизумабом та ерлотинібом варто розглядати як потенційно новий варіант лікування НДРЛ.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам