Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Безкоштовна онлайн консультація з лікування онкології

он-лайн консультации израильских врачей

Послуга онлайн-консультацій щодо придбання та дозування фармакологічних препаратів є однією з найважливіших у лікуванні найрізноманітніших захворювань. Як правило, препарати для лікування онкологічних, імунодефіцитних та гепатологічних захворювань мають досить високу вартість, а ось об’єктивні дані про ефективність їхнього використання знайти часом досить непросто. А отже, купуючи такі препарати без отримання професійної поради від незалежного фахівця, Ви ризикуєте віддати значну суму грошей без гарантії досягнення необхідного результату лікування.

У ході онлайн-консультації ви отримаєте детальну інформацію про те, які саме лікарські засоби і в яких дозах будуть найбільш ефективними саме у вашому випадку.

Під час онлайн-консультації лікар обов’язково зверне особливу увагу на стадію наявного захворювання. Від цього значною мірою залежатиме вибір препарату та схеми лікування, а також дозування лікарських засобів.

У цьому випадку тип призначуваного лікарського засобу визначається локалізацією пухлини та її гістоцитологічними характеристиками, оскільки чутливість різних видів новоутворень до тих чи інших класів препаратів може кардинально різнитися.

При виборі фармакологічних засобів для терапії цієї патології слід обов’язково враховувати тип гепатиту, а також вік пацієнта та інтенсивність розвитку захворювання.

Крім того, ми зможемо за необхідності організувати для Вас онлайн-консультацію по Skype, у ході якої Ви зможете отримати відповіді на будь-які запитання, що стосуються діагностики та лікування онкологічного або гепатологічного захворювання, а також імунодефіцитного стану. Консультацію проводитимуть ізраїльські фахівці вищого класу в ранзі професорів та завідувачів відділеннями найбільших медичних центрів Ізраїлю.

Діагностика та лікування меланоми та інших онкологічних патологій, різних видів гепатитів, імунодефіцитних станів та інших серйозних захворювань завжди є тривалим процесом. А це означає, що в ході виконання медичних процедур у пацієнта неодмінно виникає багато запитань, які найчастіше мають індивідуальний характер. Але зрозуміло, що для їх вирішення неможливо постійно відвідувати медичні прийоми особисто або, тим паче, щоразу виїжджати за кордон до свого лікаря.

Переваги онлайн-консультацій з ізраїльськими лікарями

Ви отримаєте незалежну думку щодо діагностики та лікування саме вашого випадку патології від провідних світових фахівців у цій галузі медицини.

- Будь-яка консультація проводитиметься з гарантією повної анонімності.

- Лікар може надати рекомендації щодо лікування конкретного захворювання, виходячи з можливостей охорони здоров’я вашої країни перебування, включаючи найсучасніші та найбільш результативні протоколи терапії.

- Ви отримаєте об’єктивні відомості про ефективність того чи іншого препарату в лікуванні саме вашої патології.

- Уся інформація буде надана вам без необхідності особистого відвідування фахівця, а це, у свою чергу, дозволить вам істотно заощадити час і гроші.

- Після проведення консультації Ви отримуєте письмовий висновок, перекладений на російську мову.

Ми запрошуємо Вас скористатися нашими послугами з організації онлайн-консультацій із провідними ізраїльськими лікарями у найрізноманітніших галузях медичних знань. Для того, щоб скористатися цією пропозицією, Вам потрібно заповнити форму заявки на нашому сайті. Наші фахівці зв’яжуться з Вами і нададуть усю додаткову інформацію, що Вас цікавить, а також призначать дату і час консультації з необхідним фахівцем.

Хочете замовити он-лайн консультацію?
Заповніть, будь ласка, форму, і наші координатори зв'яжуться з Вами.
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам