Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Чернівецьку область

Оригінальні препарати з ефективною дією.

Якщо вам або близьким знадобилося лікування серйозних захворювань, в аптеці TLV можуть допомогти.

Тут можливо придбати ізраїльські препарати з доставкою в Чернівецьку область, незалежно від міста проживання (Чернівці, Сторожинець, Новодністровськ).

Замовлення з будь-якої точки з швидкою доставкою.

Як тільки отримаєте остаточний діагноз, потрібно зв'язатися з фахівцями аптеки в Тель-Авіві або українськими провізорами.

Купити ліки з Ізраїлю з доставкою в Чернівецьку або інші області України можна самостійно, скориставшись онлайн-каталогом або зв'язавшись з фармацевтами за вказаними телефонами на сайті.

Ізраїльські ліки давно довели ефективність, а для підтвердження правильного застосування перед покупкою можливо скористатися безкоштовною консультацією з лікарем.

Чому замовлення в TLV ростуть?

Надійний сервіс, який надає аптека, стосується всіх послуг, включаючи доставку.

Ізраїльські ліки ви отримаєте в найкоротші терміни зі збереженням температурного режиму зберігання, незалежно від міста проживання в Чернівецькій області (Чернівці, Сторожинець).

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам