Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Дніпропетровську область

Доставка ліків з Ізраїлю в Дніпропетровську область.

Високий рівень ізраїльської медицини забезпечує успіх в лікуванні багатьох серйозних захворювань, не в останню чергу завдяки розробкам і використанню нових лікарських препаратів.

"Аптека TLV" дозволяє отримати доступ до ефективних ліків для лікування онкології, неврологічних захворювань, цукрового діабету, хвороб шлунково-кишкового тракту, противірусних ліків, антигістамінні засоби, нові антибіотики і протизапальні препарати.

Доставка ліків з Ізраїлю в Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське та інші населені пункти Дніпропетровської області здійснюється в короткі терміни завдяки кур'єрській службі, співробітники якої забезпечать необхідні умови для зберігання і транспортування препаратів, своєчасно доставив ізраїльські лікарські засоби, а також ліки, виготовлені провідними фармацевтичними компаніями США і Європи, у ваше місто.

Зробити замовлення і купити ліки з Ізраїлю з доставкою до Дніпропетровської області можна онлайн або по телефону, співробітники "Аптеки TLV" можуть спілкуватися на івриті, російською та англійською мовами.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам