Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Івано-Франківську область

Ізраїльські ліки з доставкою в Івано-Франківську областью.

Найстарша аптека Ізраїлю - TLV готова запропонувати жителям Івано-Франківської та інших областей України унікальну можливість придбати якісні медичні ліки з Ізраїлю з доставкою безпосередньо в регіон.

В аптеці представлений широкий асортимент засобів від світових фармацевтичних компаній для лікування ряду серйозних захворювань, і будь-яке з них можна купити на сайті apteka-tlv-ua.com.

Щоб замовити, потрібно вибрати необхідний препарат, помістити його в віртуальну корзину і заповнити форму заявки із зазначенням даних для зворотного зв'язку.

Далі з вами зв'яжеться фахівець аптеки для уточнення способу оплати, ціни (на сайті вартість вказана в доларах і може змінюватися в залежності від курсу).

Скориставшись ресурсом apteka-tlv-ua.com, можна купити якісні лікарські препарати з Ізраїлю, США та Європи з доставкою в Івано-Франківськ, Калуш, Рогатин та інші населені пункти регіону.

Доставка ізраїльських препаратів по території Івано-Франківської області проводиться кур'єрською службою.

Ми готові до транспортування ліків, які потребують особливих умов зберігання, з дотриманням індивідуального температурного режиму.

Максимальний термін доставки таких препаратів не перевищує двох діб.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам