Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Харківську область

Аптека зі світовим ім'ям і оригінальними медикаментами.Українські жителі, як і покупці з інших країн, мають можливість придбати оригінальні ізраїльські препарати.

Для цього достатньо відвідати аптеку TLV в Тель-Авіві. Купити ліки з Ізраїлю можливо з Харкова, Ізюма, Чугуєва та інших міст Харківської області.

Покупки і професійні консультації.

Онлайн-покупки здійснюються шляхом додавання товару в корзину. У каталозі представлений список оригінальних медикаментів:

  • затребуваних;
  • нових.

Якщо необхідних ліків не знайшли, досить зв'язатися з провізорами аптеки, щоб оформити замовлення на препарати з Ізраїлю в Харківську та інші області України.

Попередньо можете скористатися безкоштовною консультацією з ізраїльськими лікарями, щоб отримати об'єктивні відомості про ефективність лікування.

Швидка доставка в Україну.

Наш сервіс включає швидку доставку, тому ізраїльські ліки ви отримаєте в найкоротші терміни, в залежності від міста проживання в Харківській області (Харків, Ізюм, Валки).

При транспортуванні дотримується температурний режим зберігання, тому якість і ефект гарантовані.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам