Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Миколаївську область

Ліки з Ізраїлю з доставкою в Миколаївську область.

Фармацевтична промисловість Ізраїлю знаходиться сьогодні на найвищому рівні.

У сфері розробки лікарських препаратів задіяно близько 10 тисяч висококласних фахівців, завдяки чому ізраїльські ліки користуються величезним попитом у всьому світі.

Жителі Миколаївської та інших областей України мають відмінну можливість купити ізраїльські ліки з доставкою безпосередньо в регіон.

Таким чином, не витрачаючи великих фінансових коштів на поїздку, можна стати володарем якісних препаратів, які допоможуть в боротьбі з тією або іншою недугою.

Однією з найстаріших аптек Тель-Авіва - TLV - спеціально для жителів України створено сайт apteka-tlv-ua, в каталозі якого представлені різноманітні препарати фармацевтичних компаній Ізраїлю, США, країн Європи.

Доставка ізраїльських препаратів здійснюється в найкоротші терміни кур'єрською службою з дотриманням всіх індивідуальних вимог до зберігання медикаментів.

На сайті apteka-tlv-ua.com ви можете не тільки вибрати і купити препарати з Ізраїлю з доставкою в Миколаїв, Вознесенськ, Очаків та інші населені пункти області, а й отримати консультацію ізраїльських фахівців.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам