Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Вінницьку область

Доставка ліків в Вінницьку область

Ізраїльська медицина по праву вважається однією з кращих в світі завдяки високому професіоналізму лікарів, сучасному обладнанню клінік, а також інноваційним розробкам фармацевтичних компаній, які застосовуються при лікуванні найскладніших захворювань.
Не всі жителі України можуть лікуватися в Ізраїлі, а ось отримати консультацію ізраїльських лікарів і фармацевтів можна онлайн, перебуваючи в будь-якому місті України. Замовити необхідні високоефективні препарати, які навряд чи можна знайти в українських аптеках, також можна в кращій аптеці Тель-Авіва.
"Аптека TLV" забезпечує доставку ізраїльських ліків в Вінницю, Жмеринку, Хмільник і інші міста Вінницької області. Доставку здійснює спеціальна кур'єрська служба, що дозволяє дотримуватися відповідних умов зберігання препаратів до передачі їх покупцеві.
Якщо вам потрібні препарати з Ізраїлю за доступною ціною, звертайтеся за консультацією в "Аптека TLV", де досвідчені фармацевти допоможуть зробити вибір, оформити замовлення. Доставка здійснюється оперативно, і вже через пару днів після замовлення можна приступати до лікування.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам