Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Волинську область

Купити ліки з Ізраїлю з доставкою в Волинську область.

Якщо для лікування будь-яких захворювань потрібні високоефективні нові препарати, яких немає в українських аптеках, на допомогу приходить ізраїльська "Аптека TLV", в якій можна купити найкращі ліки з Ізраїлю за прийнятними цінами.

Доставка здійснюється кур'єрською службою по всій Україні, потрібні препарати доставлять з дотриманням рекомендованих умов зберігання в Луцьк, Ковель, Нововолинськ та інші міста Волинської області.

Сьогодні немає необхідності просити знайомих і родичів, щоб вони дістали потрібні ліки для лікування серйозних захворювань у дітей і дорослих. Інтернет-ресурс "Аптека TLV" дозволить проконсультуватися з фармацевтами і лікарями Ізраїлю, отримати інформацію про новітні лікарські засоби, швидко замовити потрібні ліки онлайн.

При необхідності, співробітники аптеки знайдуть для вас ліки в інших країнах і оперативно відправлять оригінальні ізраїльські лікарські препарати в Волинську область.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам