Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарати з доставкою в Закарпатську область

Доставка ліків з Ізраїлю в Закарпатську область.

Медичні клініки Ізраїлю відомі у всьому світі завдяки ефективності лікування від найскладніших захворювань, що забезпечується кваліфікацією лікарів, застосуванням новітнього інноваційного обладнання для діагностики та використанням нових ліків, які мають доведену ефективність.

"Аптека TLV" співпрацює з провідними клініками Ізраїлю, завдяки чому оперативно отримує інформацію про появу нових препаратів в Ізраїлі і США, які зможуть купити і замовники з України.

Лікування серйозних захворювань часто вимагає великих витрат, купуючи дорогі ліки, хочеться бути впевненим у їхній якості і оригінальності, адже купуючи підробку, людина не просто витрачає гроші даремно, але і втрачає час, який можна використовувати для лікування.

Купити в аптеці Тель-Авіва оригінальні лікарські препарати, розроблені і вироблені провідними фармацевтичними підприємствами Ізраїлю і США, можна з доставкою в Ужгород, Мукачево, Рахів та інші міста Закарпатської області.

Оформивши замовлення і зробивши оплату, ви зможете отримати потрібний лікарський препарат з Ізраїлю вже через кілька днів.

Доставка здійснюється кур'єрською службою з дотриманням умов зберігання і транспортування ліків.

Якщо у вас виникнуть питання щодо препаратів або доставки - зв'яжіться з нами за телефонами: +38 (044) 290-31-25 (Київ), +7 (495) 877-58-85 (Москва), +972 3-374- 1850 (Тель-Авів)

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам