Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Цефовіт форте 500 (Цефалексин) - Ціна Cefovit Forte 500 (Cephalexin)

Цефовіт форте 500 (цефалексин)
препарат Цефовіт форте 500 (цефалексин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.62 52 5 1
(0)
Объем
 • 500 MG
 • -
Форма выпуска
 • 10 табл.
 • капс.
 • -
7290008068208 2079 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Цефовіт форте 500 (цефалексин):
$4
4 4 USD 1

Цена $4 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Vitamed Pharmaceutical Industries Ltd

Цефовіт форте (Цефалексин)

Цефалоспориновий антибіотик 1 покоління широкого спектру дії.

Купити Цефовіт форте з доставкою

Думаєте, як купити Цефовіт форте (Цефалексин) з доставкою?

Ми розповімо вам, як придбати препарат у нашій аптеці в Ізраїлі, оформити замовлення і замовити доставку з кур’єром. Ви можете прочитати про препарат на нашому сайті або звернутися до нашого фармацевта, він дасть відповіді на всі запитання, що вас цікавлять.

Механізм дії препарату Cefovit Forte (Cephalexin)

Цефовіт форте (Cefovit Forte) активний in vitro щодо грампозитивних мікроорганізмів – Staphylococcus spp. (включаючи коагулазопозитивні S.aureus, S.hyicus, S.intermedius, S.Schleiferi, коагулазонегативні S.epidermidis, S.haemolitycus, S.hominis, S.capitis, S.warneri, S.auricularis, S.saprophyticus, S.cohnii, S.xylosus, S.equorum), Streptococcus spp. (включаючи Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae), грамнегативних мікроорганізмів — Escherichia coli, Proteus mirabilis, Klebsiella spp. (включаючи Klebsiella pneumoniae), Haemophilus influenzae, Moxarella (Branhamela) catarrhalis.

Цефовіт форте активний щодо Neisseria meningitidis, Neisseria gonorrhoeae, Shigella spp., Salmonella spp., але клінічна значимість цього спостереження чітко не визначена.

Препарат пригнічує транспептидазу, фермент, який бере участь у біосинтезі мукопептиду клітинної стінки мікроорганізмів. Неефективний щодо Pseudomonas spp., включаючи Pseudomonas aeruginosa, Proteus mirabilis (індолпозитивні штами), Mycobacterium tuberculosis, анаеробних мікроорганізмів.

Протокол застосування Цефовіт форте (Цефалексин)

Цефовіт форте приймають всередину за 30-60 хвилин до вживання їжі, запиваючи деякою кількістю води. Середня добова доза препарату становить 250-500 мг кожні 6 годин (1-2 г), може бути збільшена до 4 г за необхідності. Тривалість курсу лікування становить 7-14 днів. Мінімальна тривалість лікування у пацієнтів з інфекціями, спричиненими бета-гемолітичним стрептококом групи А, – 10 днів.

У дорослих пацієнтів із порушенням функції нирок добову дозу знижують з урахуванням значення кліренсу креатиніну: при КК 5-20 мл/хв. максимальна добова доза становить 1,5 г/добу; при КК < 5 мл/хв. – 0,5 г/добу.

Рекомендоване добове дозування для дітей становить 25-50 мг/кг у розділених дозах.

Ефективність

Препарат чинить бактерицидну та антибактеріальну дію проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Завдяки своїй високій ефективності та низькій токсичності, Цефовіт форте (Cephalexin) широко застосовується у клінічній практиці.

Показання до застосування препарату Цефовіт форте 500 (Цефалексин)

Цефалексин призначають для лікування таких інфекцій: інфекції дихальних шляхів (пневмонія, бронхопневмонія, бронхіт, емпієма плеври та абсцес легені); отит середнього вуха; інфекції шкіри та м’яких тканин (лімфаденіт, лімфангіт, фурункульоз, абсцес, флегмона, піодермія); інфекції кісток та суглобів (остеомієліт); інфекції сечостатевої системи (цистит, уретрит, простатит, пієлонефрит, епідидиміт, ендометрит, вульвовагініт, гонорея) та зубні інфекції.

Протипоказання

 • Цефалексин протипоказаний пацієнтам із відомою алергією до антибіотиків цефалоспоринової групи.
 • Цефалексин слід приймати обережно пацієнтам із гіперчутливістю до інших препаратів в анамнезі. Препарат цефалоспоринової групи слід призначати обережно пацієнтам із чутливістю до пеніциліну, оскільки є клінічні та лабораторні дані про часткову перехресну алергенність між пеніцилінами та цефалоспоринами.
 • Цефалексин слід приймати обережно пацієнтам із псевдомембранозним колітом. Про випадки псевдомембранозного коліту повідомляли при призначенні практично всіх антибіотиків широкого спектру дії, включаючи макроліди, напівсинтетичні пеніциліни та цефалоспорини. Тому не можна виключати подібного діагнозу у пацієнтів, у яких виникла діарея при прийомі антибіотика.
 • Цефалексин слід приймати обережно при вираженому порушенні функції нирок. Необхідно провести клінічні та лабораторні обстеження, оскільки може буде потрібно зменшити дозування препарату.
 • Дитячий вік до 10 років.
 • Вагітність, період лактації.

Побічні ефекти

 • Діарея, псевдомембранозний коліт, диспепсія, біль у ділянці живота, анорексія, нудота, гастрит, холестатична жовтяниця, підвищення активності печінкових трансаміназ та рівня лужної фосфатази, білірубіну, кандидоз кишечника, ротової порожнини, сухість у роті.
 • Алергічні реакції, включаючи висип, кропивницю, ангіоневротичний набряк, еритему, в рідких випадках еозинофілія, токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса-Джонсона та анафілактичний шок.
 • Лейкопенія, тромбоцитопенія, гемолітична анемія, нейтропенія, панцитопенія, апластична анемія, агранулоцитоз, легке збільшення рівнів АСТ та АЛТ, позитивна проба Кумбса.
 • Порушення функції суглобів, артрит, артралгія.
 • Слабкість, запаморочення, головний біль, збудження, нервозність, сплутаність свідомості, порушення сну, галюцинації, гіпертонія.
 • Інтерстиціальний нефрит, виділення з піхви, вагініт, кандидоз статевих органів, свербіж статевих органів та заднього проходу.

Взаємодія

Пробенецид викликає зниження екскреції цефалексину, що призводить до підвищення концентрацій препарату в плазмі крові. При одночасному прийомі з амфотерицином, петльовими діуретиками, аміноглікозидами, капреоміцином або ванкоміцином цефалоспорини можуть підвищувати ризик нефротоксичності.

Лікарські препарати, які знижують канальцеву секрецію, збільшують концентрацію препарату в крові та уповільнюють його екскрецію. У пацієнтів зареєстровані випадки гіпокаліємії на фоні прийому цитотоксичних препаратів для лікування лейкемії при одночасному призначенні гентаміцину та цефалексину.

У хворих із стафілококовою інфекцією виникає перехресна резистентність між цефалоспоринами та ізоксазолілпеніцилінами. При лікуванні Цифовітом форте може спостерігатися позитивна пряма реакція Кумбса і хибнопозитивна реакція сечі на вміст глюкози. У період терапії не рекомендується вживати алкоголь.

Умови зберігання препарату Цефовіт (Цефалексин)

Зберігати лікарський препарат в оригінальній упаковці, в прохолодному і сухому місці. Не зберігати за температури вище 25 C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам