Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Dalacin C (Clindamycin)- Ціна Далацин С (Кліндаміцин)

Далацин С (кліндаміцин)
препарат Далацин (кліндаміцин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.51 41 5 1
(0)
Упаковка
 • 150 MG
 • 300 MG
 • -
Форма выпуска
 • 100 капс.
 • 16 капс.
 • -
7298074000078 2085 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Далацин С (кліндаміцин):
$5
5 5 USD 1

Цена $5 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer

Опис препарату Далацин С (Кліндаміцин)

Протиінфекційний препарат. Напівсинтетичний антибіотик групи лінкозамідів, аналог лінкоміцину.

Купити Далацин С (Кліндаміцин)

При купівлі лікарського засобу важливо врахувати не лише оптимальну ціну, але й гарантію якості, дотримання умов зберігання та перевезення. Вам потрібно купити препарат Далацин С (Dalacin C)? Звертайтеся до нас для замовлення і купівлі препарату Далацин в Росії, Україні та країнах СНД або в Ізраїлі. Ми допоможемо вам з оформленням та організуємо доставку за вказаною адресою.

Механізм дії препарату Далацин С (Dalacin C)

Препарат чинить бактеріостатичну дію щодо аеробних грампозитивних мікроорганізмів та анаеробних бактерій.

Лінкозаміди, наприклад, кліндаміцин, зв’язуються із субодиницею 50S бактеріальної рибосоми аналогічно макролідам і інгібують синтез білка на ранніх стадіях. Далацин С чинить переважно бактеріостатичну дію, хоча у високих концентраціях діє бактерицидно на чутливі штами.

Протокол застосування

Далацин приймають всередину, запиваючи повним стаканом води.
Дорослим з інфекцією помірної важкості призначають дозу 150-300 мг кожні шість годин; з важкою інфекцією – 300-450 мг кожні шість годин.
Літнім пацієнтам не потрібне коригування дози, оскільки з віком фармакологічні характеристики препарату не змінюються.
Дітям призначають препарат у дозі 3-6 мг/кг кожні шість годин, залежно від важкості інфекції.
Пацієнтам із порушенням функції нирок або печінки корекція дози не потрібна.
Повний курс лікування складає 10-14 днів.

Ефективність Далацин С (Кліндаміцин)

Далацин С – антибіотик широкого спектра дії з підтвердженим профілем ефективності та безпеки. Ефективність лікування Далацином С доведена численними клінічними дослідженнями. Препарат швидко діє і зручний у застосуванні.

Показання Далацин С (Кліндаміцин)

Інфекційно-запальні захворювання, викликані чутливими грампозитивними мікроорганізмами, стафілококами (що продукують і не продукують пеніциліназу), стрептококами (за винятком Streptococcus faecalis) та пневмококами. Препарат також показаний для лікування серйозних інфекцій, викликаних чутливими анаеробними патогенами.
Показання для призначення препарату:

 • Інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів (тонзиліт, синусит, фарингіт; бронхіт, пневмонія; абсцес легені, емпієма плеври)
 • Інфекції ротової порожнини (періодонтит та періодонтальний абсцес)
 • Інфекційні захворювання шкіри та м’яких тканин (інфіковані рани, фурункульоз, інфекція підшкірної жирової сітчатки і т.д.)
 • Інфекційні захворювання кісток та суглобів (септичний артрит та остеомієліт)
 • Інфекційні захворювання черевної порожнини (перитоніт та абсцеси черевної порожнини) в комбінації з антибактеріальним препаратом, активним щодо грамнегативних аеробних бактерій
 • Гінекологічні інфекційні захворювання (ендометрит, інфекції підшкірної жирової клітковини і т.д.; запальні захворювання органів малого тазу при призначенні в комбінації з антибактеріальним препаратом, активним щодо грамнегативних аеробних бактерій (наприклад, гентаміцин).

Щодо інших показань проконсультуйтеся із спеціалістом.

Протипоказання Далацин

Далацин протипоказаний пацієнтам із підтвердженою чутливістю до кліндаміцину, лінкоміцину або будь-якого іншого компонента препарату. Слід обережно призначати препарат хворим на шлунково-кишкові захворювання в анамнезі (зокрема, виразковий коліт), міастенією, важкою печінковою недостатністю.

При вираженій діареї слід припинити прийом Далацину С, оскільки це може свідчити про виникнення псевдомембранозного коліту. При тривалому лікуванні слід періодично перевіряти функцію нирок та печінки. Подібний моніторинг також рекомендується маленьким дітям та новонародженим.

Побічні ефекти

 • Нудота, блювота, діарея, біль у животі, виразка стравоходу, псевдомембранозний коліт, жовтяниця, дисбактеріоз, порушення функції печінки.
 • Кропивниця, свербіж, макулопапульозний висип, генералізований легкий помірний кореподібний висип
 • Минуща нейтропенія (лейкопенія), еозинофілія, агранулоцитоз та тромбоцитопенія

Взаємодія

Далацин С порушує нейром’язову передачу, що може посилювати дію інших міорелаксантів. Тому подібні препарати слід призначати обережно пацієнтам, що приймають Далацин С.
Препарат не слід приймати одночасно з опіодними анальгетиками з центральним механізмом дії, оскільки це може призвести до вираженого пригнічення дихання.
Не рекомендується одночасний прийом із протидіарейними препаратами, що уповільнюють моторику ШКТ, оскільки це збільшує ризик розвитку псевдомембранозного коліту.
Не слід приймати в комбінації з антагоністом вітаміну К (варфарин, флуїндіон та аценокумарол).

Умови зберігання

Не зберігати за температури вище 25 °C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам