Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Volibris (Ambrisentan)

Волібрис (амбризентан)
препарат Волібрис (Амбризентан)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.58 46 5 1
(0)
Объем
  • 5 MG
  • -
Форма выпуска
  • 30 табл.
  • -
7290010140572 1256 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Волібрис (амбризентан):
$2 549
2549 2549 USD 1

Цена $2 549 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline

Опис препарату Volibris (Ambrisentan)

Волібрис (амбризентан) – лікарський препарат, який застосовується для лікування легеневої артеріальної гіпертензії II-III функціонального класу. Волібрис продається в таблетках, що містять 5 або 10 мг амбризентану.

5 мг амбризентану – квадратні таблетки у плівковій оболонці блідо-рожевого кольору, з гравіруванням «GS» на одному боці та «K2С» на іншому. 10 мг амбризентану – двоопуклі таблетки овальної форми, вкриті плівковою оболонкою темно-рожевого кольору, з гравіруванням «GS» на одному боці та «KE3» на іншому.

Механізм дії Волібрис (амбризентан)

Волібрис (амбризентан) – лікарський препарат, який застосовується для лікування легеневої артеріальної гіпертензії II-III функціонального класу. Волібрис продається в таблетках, що містять 5 або 10 мг амбризентану.

Препарат блокує ЕТА-рецептори, розташовані, в основному, на поверхні гладеньком’язових клітин стінки судин та кардіоміоцитів. Це дозволяє попередити ендотелін-опосередковану активацію систем вторинних месенджерів, і призводить до вазоконстрикції та проліферації гладеньком’язових клітин.

Селективність амбризентану щодо ЕТД-рецепторів зберігає опосередковану рецепторами ендотеліну підтипу В продукцію вазодилататорів (оксиду азоту та простацикліну). Застосування амбризентану призводить до суттєвого підвищення серцевого індексу у пацієнтів з ЛАГ.

Протокол застосування Волібрису

Препарат приймається внутрішньо, незалежно від прийому їжі. Початкова доза для дорослих пацієнтів – 5 мг 1 раз на добу. За умови гарної переносимості препарату можливе збільшення дози до 10 мг 1 раз на добу. 

Ефективність використання

Аналіз результатів плацебо-контрольованих досліджень показав, що при застосуванні амбризентану всередину протягом 12 тижнів відзначається покращення функціонального класу за класифікацією ВООЗ у кореляції зі зниженням концентрації В-натрійуретичного пептиду (BNP).

Протипоказання

Волібрис не рекомендується приймати хворим, що страждають на важкі порушення функції печінки, а також пацієнтам віком до 18 років. Не слід приймати препарат під час вагітності та годування груддю.

Побічні ефекти Волібрису

До поширених побічних ефектів можна віднести анемію, головний біль, підвищене серцебиття, кров’яні припливи до голови та верхньої частини тіла, закладеність носа, синусит, ринофарингіт, болі в ділянці живота, запори, затримки рідини та периферичні набряки.

Взаємодія з іншими препаратами

Доза препарату Волібрис повинна бути знижена до 5 мг 1 раз/доб при спільному застосуванні з Циклоспорином внаслідок збільшення значень Cmax та AUC0-t амбризентану на тлі багаторазового застосування Циклоспорину А. Вивчення взаємодії амбризентану з іншими лікарськими препаратам не виявило ніяких клінічно значущих результатів.

Умови зберігання

Препарат потрібно зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі 15-30 °С.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам