Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Zavesca (Miglustat)

Завеска (міглустат)
Завеска (міглустат)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 52 5 1
(0)
Объем
  • 100 MG
  • -
Форма выпуска
  • 84 капс.
  • -
7640111932543 1259 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Завеска (міглустат):
$6 240
6240 6240 USD 1

Цена $6 240 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Actelion

Опис препарату Zavesca (Miglustat)

Завеска – це лікарський препарат, що застосовується для лікування лізосомальних хвороб накопичення. Є інгібітором глюкозилцерамідсинтази. Активною речовиною препарату Завеска є міглустат. Препарат продається у вигляді твердих желатинових капсул, що містять порошок білого кольору.

Механізм дії Завеска (міглустат)

Використовується при лікуванні хвороби Гоше 1 типу, охарактеризованою легким та середнім ступенем розвитку. Прийом препарату рекомендований дорослим пацієнтам, які не реагують на замісну ферментну терапію.

Також препарат Завеска застосовується для лікування дорослих та дітей із хворобою Німана-Піка типу С, що супроводжується важкими неврологічними симптомами.

Хвороба Гоше та хвороба Німана-Піка призводять до накопичення в клітинах неперероблених «відходів» метаболізму. Це відбувається внаслідок недостатньої активності ферментів і веде до серйозних порушень роботи внутрішніх органів.

Протокол застосування Завески

Препарат застосовується всередину, незалежно від прийому їжі. Рекомендована початкова доза для дорослих пацієнтів, які страждають на хворобу Гоше 1 типу, становить 100 мг 3 рази на добу. Для дорослих та дітей старше 12 років, які страждають на хворобу Німана-Піка – 200 мг 3 рази на добу. Можливе зниження денної дози внаслідок появи діареї або тремору.

Розрахунок дози препарату при лікуванні пацієнтів молодше 12 років, які страждають на хворобу Німана-Піка, проводиться відповідно до площі поверхні тіла.

Ефективність використання

Препарат Завеска є інгібітором глюкозилцерамідсинтази – ферменту, який відповідає за перший етап синтезу гліколіпідів, тому він здатний значно знизити синтез глюкозилцераміду. З огляду на цей факт даний препарат рекомендується як субстрат-знижувальна терапія при хворобах Гоше та Німана-Піка.

Протипоказання

Препарат Завеска не рекомендується приймати хворим, що страждають на алергію на один із компонентів препарату, а також які страждають на ниркову недостатність тяжкого ступеня, пацієнтам старше 70 років та дітям з хворобою Гоше 1 типу. Препарат не слід приймати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. Рекомендується приймати препарат з обережністю пацієнтам, які страждають на печінкову недостатність та ниркову недостатністю середнього ступеня тяжкості.

Побічні ефекти Завески

У процесі лікування препаратом Завеска було виявлено низку побічних ефектів легкого та середнього ступеня тяжкості. Найчастіше прийом препарату супроводжувався порушенням травної системи: діареєю, болями в животі та метеоризмом. Також, у результаті прийому міглустату, у хворих було відзначено зниження маси тіла. Серед найчастіших серйозних побічних ефектів периферична невропатія.

Взаємодія з іншими препаратами

Препарат Завеска не рекомендується приймати разом із препаратом Церезим. При спільному прийомі можуть змінитися фармакокінетичні параметри препарату Завеска.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати при температурі нижче 30 °С у місці, недоступному для дітей.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам