Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити ліки Wellbutrin (Bupropion) - Ціна Велбутрин (Бупропіон)

Велбутрин (бупропіон)
Препарат Велбутрин (Бупропіон)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.44 99 5 1
(0)
Упаковка
 • 150 MG
 • 300 MG
 • -
Объем
 • 150 MG
 • 300 MG
 • -
7290010140374 2106 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Велбутрин (бупропіон):
$45
45 45 USD 1

Цена $45 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline

Опис

Велбутрин - амінокетоновий антидепресант для лікування великого депресивного розладу (ВДР). За своєю структурою нагадує діетілпропіон; відноситься до групи фенілетиламінів.

Купити Велбутрин (Бупропіон) при депресивному розладі

Велбутрин (Бупропіон)) відноситься до серйозних препаратів для лікування депресії, тому його слід приймати з обережністю і строго дотримуватися рекомендацій лікаря та інструкції щодо застосування. Ви можете купити Велбутрин при депресивному розладі за рецептом лікаря, звернувшись до нас. Ми допоможемо Вам з оформленням замовлення.

Механізм дії препарату Велбутрин (Бупропіон)

Бупропіон (Bupropion) є відносно слабким інгібітором зворотнього нейронального захоплення норадреналіну та дофаміну і не пригнічує захоплення серотоніну.

Протокол застосування препарату Велбутрин

Рекомендоване початкове дозування - 200 мг/на добу, у вигляді двох доз по 100 мг 2 рази на добу. Через 3 дні прийому доза може бути збільшена до 300 мг/на добу, у вигляді 3 доз по 100 мг на добу, з інтервалом не менше 6 годин між дозами.

Препарат має дозозалежний ризик виникнення нападів, тому доза не повинна перевищувати 450 мг /на добу. Слід припинити і не поновлювати лікування Велбутрином при виникненні нападу.

Таблетки слід ковтати цілими, не ламаючи і не розжовуючи їх. Велбутрин приймають незалежно від прийому їжі.

Ефективність препарату препарату Велбутрин (Бупропіон)

Велбутрин є ефективним антидепресантом в якості монотерапії, а також як додатковий засіб при неефективності лікування антидепресантами першої лінії. Прийом Велбутрину не призводить до збільшення ваги і сексуальних дисфункцій.

Ефективність Велбутрину в лікуванні великого депресивного розладу встановлена в ході двох 4-тижневих контрольованих досліджень в умовах стаціонару і в одному 6-тижневому контрольованому дослідженні в амбулаторних умовах у дорослих пацієнтів з ВДР.

Показання до застосування препарату Велбутрин (Бупропіон)

Препарат призначають для лікування великого депресивного розладу.

Протипоказання до застосування препарату Велбутрин (Бупропіон)

 • Судомний розлад
 • Діагноз булімії або нервової анорексії в даний час або в анамнезі.
 • Різка відміна прийому алкоголю, бензодіазепінів, барбітуратів, протиепілептичних препаратів
 • Супутнє застосування інгібіторів моноаміноксидази для лікування психічних розладів. Не слід приймати ІМОА на фоні прийому або протягом 14 днів після відміни Велбутрину. Не розпочинати прийом Велбутрину на фоні лікування лінезолідом або при внутрішньовенному введенні метиленового блакитного барвника.
 • Відома гіперчутливість до бупропіону або до інших інгредієнтів Велбутрину.

Побічні ефекти препарату Велбутрин (Бупропіон)

Збудженість, сухість у роті, закрепи, головний біль/мігрень, нудота/блювання, запаморочення, надмірна пітливість, тремор, безсоння, розмитість зору, тахікардія, сплутаність свідомості, висип, дратівливість, агресивність, імпульсивність, ворожість, порушення серцевого ритму, порушення слуху, панічні напади, акатизія, гіпоманія та манія.

Слід уважно спостерігати за всіма пацієнтами, які приймають Велбутрин, та скасувати прийом препарату при клінічному погіршенні стану, суїцидальних думках і нетипових змінах поведінки, особливо протягом перших кількох місяців прийому або при зміні дози в більшу або меншу сторону.

Взаємодія препарату Велбутрин (Бупропіон) з іншими лікарськими засобами

 • Індуктори CYP2B6: при супутньому застосуванні Велбутрин з індукторами CYP2B6 (наприклад, ритонавір, лопінавір, ефавіренц, карбамазепін, фенобарбітал і фенітоїн) може вимагатись збільшення дози на підставі клінічної відповіді, але доза не повинна перевищувати максимальне рекомендоване дозування.
 • Препарати, що метаболізуються CYP2D6: Бупропіон пригнічує CYP2D6 і може збільшувати концентрації антидепресантів (наприклад, венлафаксин, нортріпілін, іміпрамін, десіпрамін, пароксетин, флуоксетин, сертралін), антипсихотиків (наприклад, галоперидол, рисперидон, тіоридазин), бета-блокаторів (наприклад, метопролол) і антиаритмічних препаратів Типу 1C (наприклад, пропафенон, флекаїнід), тому варто розглянути можливість зниження доз при призначенні бупропіону.
 • Дофамінергічні препарати (леводопа і амантадин): на тлі супутнього застосування з Велбутрином можуть виникнути явища токсичності з боку ЦНС.
 • Інгібітори моноаміноксидази: підвищений ризик гіпертензивних реакцій при супутньому прийомі з Велбутрином.
 • Препарати, що знижують судомний поріг: приймати Велбутрин з обережністю.

Умови зберігання препарату Велбутрин (Бупропіон)

Зберігати Велбутрин при кімнатній температурі (15 °C - 30 °C) в сухому місці, подалі від світла.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам