Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Фавіпіравір (Favipiravir)

Фавіпіравір (Favipiravir)
Фавіпіравір (Favipiravir)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
3.64 9 5 1
(0)
2514 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Фавіпіравір:
$300
300 300 USD 1

Цена $300 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Фавіпіравір (Favipiravir) - противірусний препарат

Препарат Фавіпіравір був розроблений японськими вченими в 1998 році як противірусний засіб, призначене для боротьби з різними штамами грипу та інших вірусних інфекцій. Препарат проявляє активність проти РНК-вірусів, його використовували для лікування небезпечних вірусів - лихоманки Ебола, сказу, ящуру, ентеровірусів.

У 2020 році в Китаї Favipiravir використовували для лікування хворих, заражених вірусом SARS-CoV-2, який викликає Коронавірусние інфекцію (COVID-19). Деякі країни включили ліки в протокол лікування цієї хвороби. Використання препарату можливе лише після призначення лікаря, суворо за інструкцією Фавіпіравіра і під медичним наглядом.

Протипоказання і побічні дії ліків Фавіпіравір

Основним протипоказанням до прийому даного лікарського засобу є вагітність і годування грудьми, так як він має тератогенних властивостями, а значить, може призвести до порушень процесу ембріогенезу, що обумовлює виникнення вроджених аномалій розвитку, може призводити до загибелі ембріона.

Препарат Фавіпіравір не призначають не тільки під час вагітності та лактації, а й при плануванні вагітності, перед початком прийому препарату необхідно провести тест на вагітність, а в період лікування і після його закінчення (1 місяць жінкам і 3 місяці чоловікам) необхідно використовувати ефективні методи контрацепції.

Ліки Фавіпіравір не призначають дітям, людям з важким ступенем ниркової і печінкової недостатності, його з обережністю призначають пацієнтам літнього віку.

Побічні дії препарату Favipiravir можуть привести до проблем з боку шлунково-кишкового тракту - блювання, діареї, нудоті. Прийом ліки в деяких випадках може викликати появу болю в горлі, за грудиною, а також висип і порушення смакової чутливості.

Кращі препарати з Ізраїлю з доставкою в Київ

У зв'язку з поширенням коронавирусной інфекції та інших вірусних захворювань все частіше медики призначають Favipiravir в якості одного з препаратів для їх лікування. Купити Фавіпіравір (Favipiravir) навіть за високою ціною в аптеках Києва не вийде, так як ліки не зареєстровано в Україні, хоча в США і Ізраїлі цей препарат використовується. При необхідності, можна замовити ліки Фавіпіравір (Favipiravir) та інші потрібні ліки за прийнятною ціною через «Аптека TLV» з доставкою препарату в Україну з Ізраїлю.

За допомогою нашого сервісу можна також отримати консультацію ізраїльських лікарів і фармацевтів. «Apteka TLV» пропонує швидку доставку і гарантує оригінальність лікарських засобів (Favipiravir і будь-яких інших), а ціна на препарати відповідає звичайній роздрібній ціні.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам