Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Ремдесивір (Remdesivir)

Ремдесивір (Remdesivir)
Ремдесивір (Remdesivir)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
3.63 252 5 1
(0)
2464 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ремдесивір:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Ремдесивір — призначення ліків

Remdesivir — противірусний препарат, розроблений в 2015 році дослідницьким центром в США. Ліки використовують для боротьби з ковід (короновірус) і рядом інших захворювань. Застосування препарату дозволено тільки для госпіталізованих пацієнтів, для яких внутрішньовенне лікування недоцільно.

Спосіб застосування та дозування

Запропоновано 10-денний курс лікування для пацієнтів з показаннями до інвазивної вентиляції легенів, а також до екстракорпоральної мембранної оксигенації, в перший день рекомендується застосовувати препарат в обсязі 200 мг, а потім знизити дозу до 100 мг. 5-денний курс рекомендований для хворих без показань до ЕКМО або вентиляції легенів. Купити Ремдесивір в Україні за доступною ціною можна як для дорослих, так і дітей. Якщо за час 5-денного курсу не спостерігається позитивних змін, за призначенням лікаря він може бути продовжений ще на 5 днів.

Якщо ви вирішили купити Remdesivir (Ремдесивір) в Україні за прийнятною ціною, повинні знати особливості застосування:

  • може призначатися в будь-який час після появи симптоматики;

  • пацієнт повинен пройти СКФ до призначення ліків;

  • пацієнти повинні проходити лабораторне дослідження функції печінки до початку курсу і потім кожен день під час застосування препарату.

В даний момент вартість (ціна) Remdesivir є однією з найдоступніших серед усіх запропонованих ліків для боротьби з COVID-19 (Коронавірусом). Однак не забувайте про протипоказання:

  • сильна чутливість до одного з компонентів у складі;

  • поліорганна недостатність;

  • застосування більше 1 судинозвужувальних ліків через септичний шок;

  • АЛТ більше 5 верхніх меж норми;

  • ниркова недостатність, діаліз або безперервна віно-венозна гемофільтрація.

Ціна ліків (препарату) Ремдесивір (Remdesivir) вказана на сайті аптеки, при цьому ви можете купити препарат в онлайні і замовити його доставку в Київ, Дніпро, Харків. Зверніть увагу, що зберігати ліки потрібно тільки в сухому і темному місці при температурі до 30 градусів

Де замовити Ремдесивір?

Україна в даний момент не імпортує ці ліки, однак купити Ремдесивір можна в аптеці TLV (Ізраїль), яка пропонує доступну ціну на препарат, а також можливість доставки до Харкова, в Дніпро, Київ. Враховуйте, що ціна на Remdesivir вказана без розрахунку доставки, яка оплачується окремо. У каталозі представлені тільки оригінальні і якісні лікарські препарати, які допоможуть в ефективному лікуванні різних захворювань. На сайті завжди актуальна вартість Ремдесивіра, яка завжди радує покупців своєю доступністю.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам