Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити Ложку Паркінсона - Ціна Liftware Steady

Liftware Steady
Ложка Liftware Steady
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.55 45 5 1
(0)
Форма выпуска
  • набор
  • -
2101 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Liftware Steady:
$300
300 300 USD 1

Цена $300 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Lift Labs

Опис Liftware Steady

Liftware Steady (раніше продавалася під назвою Liftware) - електронна стабілізуюча ложка та набір додатків, що включають супову ложку, звичайну ложку та виделку. Liftware Steady розроблена для спрощення прийому їжі у людей з тремором рук, який може бути пов'язаний з хворобою Паркінсона або спадковим тремтінням рук. Liftware Steady електронним чином стабілізує тремтіння насадки зі столовим прибором у вашій руці до 70%. Ви перестанете турбуватися про те, що розіллєте або впустите їжу. Нарешті ви зможете отримати задоволення від їжі. Liftware Steady має дві частини: стабілізуюча рукоятка і насадка зі столовим прибором. Купити Liftware Steady, підключити автоматичну насадку - та можна насолоджуйтися їжею, а потім просто використати панель для зарядки.

Чи підходить мені Ложка Паркінсона?

В цілому, Liftware Steady найбільш ефективна для людей з постуральним тремором рук легкого - помірного ступеня тяжкості (від 4 до 12 Гц) при навмисних рухах. Через тремор люди регулярно проливають їжу, коли їдять, або витягають шию як мінімум ще на 50%, щоб дотягнутися до ложки і піднести їжу до рота.

Слід зазначити, що у наступних категорій людей позитивний ефект від використання Steady декілька обмежений:

  • Люди з періодичним тремором.
  • Люди з тремором тяжкого ступеню, великої амплітуди (вище 12Гц) чи з дистонією.
  • Люди, котрим тремор не заважає їсти, чи котрі проливають їжу в рідких випадках, коли використовують столові прибори для того, щоб піднести їжу до рота (зазвичай тремор інтенсивністю менше 4 Гц).

Позитивний ефект може проявлятися по різному в залежності від факторів, які впливають на інтенсивність тремору рук людини в будь-який певний момент. Ці фактори можуть включати застосування лікарських препаратів, кількість сну, ступінь стресу, який відчуває людина, інтенсивність фізичних вправ тощо.

Наскільки ефективна Liftware Steady?

Ефективність Ложки Паркінсона була продемонстрована в клінічному дослідженні за участю 11 пацієнтів. В ході дослідження одинадцять учасників з есенціальним тремором виконували три завдання - тримати, їсти і переносити предмет. При включенні технології, що використовується в Liftware Steady, амплітуда тремору знижувалася в середньому на 72% при триманні предметів, 76% при прийомі їжі і 71% при перенесенні предметів. Ці статистично значущі результати дозволяють припустити, що Steady, ймовірно, полегшить прийом їжі для людей з тремором рук. Це дослідження було рецензовано, і результати опубліковані.

Проте слід зазначити, що Liftware Steady може підходити не всім і є найбільш ефективною для людей з постуральним тремором рук легкого - помірного ступеня тяжкості (від 4 до 12 Гц).

Чи безпечна Ложка Паркінсона у використанні?

Стабілізуюча рукоятка і насадки зі столовими приборами містять невеликі магніти, аналогічні за силою звичайним домашнім магнітам. Якщо у вас встановлений кардіостимулятор або інший імплантований медичний електронний пристрій, дотримуйтесь інструкцій вашого пристрою щодо магнітів. Стандартна рекомендація - тримайте імплантований пристрій на відстані, як мінімум, 6 дюймів від Liftware Steady, тому що ложка містить невеликі магніти. Якщо у вас виникли питання щодо вашого пристрою, що імплантується, проконсультуйтеся з вашим лікуючим лікарем.

Не зареєстровано інших відомих ризиків, пов'язаних з використанням Liftware Steady. Також не існує протипоказань для людей, які застосовують препарати для лікування тремору, або людей, які перенесли операцію з глибокої стимуляції мозку.

Наскільки вистачає заряду батареї?

Заряду батареї вистачає, як мінімум, на один день безперервного використання (приблизно 3 прийоми їжі) при одноразовій зарядці.

Інші поради щодо використання Steady

  • Так як занепокоєння може посилити тремор, можливо, вам слід перший раз використовувати Liftware Steady на самоті, без присутності інших людей. В цілому, це може зайняти кілька днів, щоб звикнути до використання Liftware Steady, тому не поспішайте, коли ви будете використовувати ложку в перший раз.
  • Не підпирайте руку, яка тримає ложку. Краще за все, якщо ваша рука продовжить вільно рухатися, щоб Liftware врівноважувала ложку.
  • Якщо ложка рухається відносно рукоятки - це абсолютно нормально і свідчить про те, що Steady працює і протидіє тремору.
  • Спробуйте використовувати Liftware Steady з більш великою та малою мискою.
  • Якщо Ви ще не пробували, подивіться, як це працює.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам