Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити Ліпітор ліки хворому на гіперхолестерінемією

Ліпітор (атовастатин)
Ліпітор (атовастатин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.9 214 5 1
(0)
Объем
 • 10 MG
 • -
7290010355969 2003 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ліпітор:
$8
8 8 USD 1

Цена $8 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer
Гіполіпідемічний препарат із групи статинів. Інгібітор ГМГ-КоА-редуктази.

Якщо вам поставили діагноз гіперхолестеринемії, не можна ігнорувати рекомендації лікуючого лікаря. Вам призначили препарат, і ви думаєте, як купити Ліпітор хворому на гіперхолестеринемію. Зверніться до нас, ми вам допоможемо з замовленням препарату і дамо детальну консультацію при виникненні запитань.

Механізм дії

Ліпітор знижує рівні холестерину та ліпопротеїнів у плазмі крові при пригніченні активності ГМГ-КоА-редуктази, синтезу холестерину в печінці та збільшенні кількості печінкових рецепторів ЛПНЩ на поверхні клітин, що призводить до посиленого захвату і катаболізму ЛПНЩ.

Препарат призводить до зниженого утворення ЛПНЩ, до вираженого та стійкого збільшення активності ЛПНЩ-рецепторів. Знижує рівень ЛПНЩ у хворих на гомозиготну сімейну гіперхолестеринемію, резистентну до лікування іншими  гіполіпідемічними ЛЗ.

Протокол застосування

Препарат приймають всередину, незалежно від прийому їжі. Початкова доза Ліпітору – 10 мг 1 раз на добу. Максимальна добова доза становить 80 мг 1 раз на добу.

Ефективність

За результатами клінічних досліджень Ліпітор достовірно знижує ризик розвитку ішемічних ускладнень (включаючи смерть від інфаркту міокарду), ризик повторної госпіталізації через стенокардію, що супроводжується ознаками ішемії міокарду

Показання

 • гетерозиготна сімейна і несімейна (первинна) гіперхолестеринемія, за Фредериксоном тип IIa), комбінована гіперліпідемія (за Фредериксоном тип IIb та III), дисбеталіпопротеїнемія (за Фредериксоном тип III) (додатково до дієти), сімейна ендогенна гіпертригліцеридемія (за Фредериксоном тип IV), яка не піддається корекції при дієті.
 • гомозиготна спадкова гіперхолестеринемія (додатково до гіполіпідемічної терапії, включаючи аутогемотрансфузію крові, очищеної від ЛПНЩ).
 • серцево-судинні захворювання на фоні дисліпідемії
 • вторинна профілактика з метою зниження загального ризику смерті, інфаркту міокарда і повторної госпіталізації через стенокардію.

Протипоказання

 • гіперчутливість до компонентів Ліпітору
 • хронічний алкогольний гепатит, активний хронічний гепатит, печінкова недостатність, підвищення активності печінкових трансаміназ неуточненого генезу
 • вагітність і період грудного вигодовування.

Побічні ефекти

 • запаморочення, безсоння, головний біль, астенія, нездужання, сонливість
 • амнезія, парестезії, периферична невропатія, амнезія, емоційна лабільність, депресія, атаксія, параліч лицьового нерва, гіперкінези, гіперестезія, втрата свідомості
 • сухість кон’юнктиви, крововилив у очі, амбліопія, дзвін у вухах, порушення аккомодації, глухота, глаукома, втрата смакових відчуттів, спотворення смаку, паросмія
 • нудота; печія, діарея, запори, метеоризм, гастралгія, біль у животі, зниження або підвищення апетиту, анорексія, сухість у роті, дисфагія, відрижка, блювота, гастроентерит, езофагіт, глосит, стоматит, ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки ротової порожнини
 • гепатит, жовчна колька, хейліт, виразка дванадцятипалої кишки, порушення функції печінки, панкреатит, холестатична жовтуха, ректальна кровотеча, мелена, тенезми
 • задишка, бронхіт, риніт, пневмонія, бронхіальна астма, носова кровотеча
 • біль у грудях; вазодилатація, серцебиття, мігрень, постуральна гіпотензія, підвищення АТ, аритмія, стенокардія
 • анемія, флебіт, лімфоаденопатія, тромбоцитопенія
 • артрит; судоми м’язів ніг, бурсит, тендосиновіт, міопатія, міозит, артралгії, міалгія, рабдоміоліз, м’язовий гіпертонус, контрактури суглобів, кривошия
 • урогенітальні інфекції, периферичні набряки; дизурія (никтурія, полакіурія, затримка або нетримання сечі, імперативні позиви до сечовипускання, гематурія, нефроуролітиаз, нефрит, епідидиміт, метрорагія, вагінальна кровотеча, зниження лібідо, імпотенція, порушення еякуляції
 • ксеродермія, себорея, екзема алопеція, підвищене потовиділення, петехії, екхімози
 • шкірний висип, шкірний свербіж, контактний дерматит, кропивниця, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя, фотосенсибілізація, анафілаксія, токсичний епідермальний некроліз, мультиформна ексудативна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона)
 • гіперглікемія, гіпоглікемія, підвищення рівня сироваткової креатинфосфокінази, альбумінурія
 • збільшення ваги, загострення подагри, гінекомастія, мастодинія.

Взаємодія

Одночасне застосування циклоспорину, еритроміцину, фібратів, кларитроміцину, імунодепресивних, протигрибкових препаратів азолової групи та нікотинаміду приводить до збільшення концентрації Ліпітору в плазмі крові.

Супутній прийом Ліпітору з інгібіторами цитохрому CYP3A4 збільшує концентрацію у плазмі крові.

Ліпітор може збільшувати концентрацію дігоксину та пероральних контрацептивів, що містять норетиндрон та етинілестрадіол.

Умови зберігання

Зберігати за температури не вище 25 °С у захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам