Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пралуєнт ліки (алірокумаб)

Пралуєнт (алірокумаб)
 Пралуєнт (алірокумаб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.47 63 5 1
(0)
Упаковка
 • 75 MG
 • 150 MG
 • -
Форма выпуска
 • ручка
 • -
7290012711602 989 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Пралуєнт:
$655
655 655 USD 1

Цена $655 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Діючою речовиною у складі Пралуєнту є алірокумаб. Він належить до фармакологічної групи моноклональних антитіл. Даний препарат використовується в терапії гіперхолестеринемічних станів у пацієнтів з серйозними захворюваннями серцево-судинної системи, після перенесених ними гострих серцево-судинних катастроф, а також у профілактиці захворюваності у тих, хто має спадкову схильність до високого вмісту холестерину в крові. Пралуєнт також призначається тим пацієнтам, у яких лікування гіперхолестеринемії за допомогою використання статинів не продемонстрував позитивних результатів.

Пралуєнт

Механізм дії

Пралуєнт – це моноклональне людське антитіло. Цей препарат став першою і на даний момент єдиною лікарською речовиною, що блокує PCSK9, яка була рекомендована для застосування в США. Механізм дії Пралуєнту ґрунтується на інгібуванні активності сполуки PCSK9, що викликає зниження вмісту в крові пацієнта ліпопротеїнів низької щільності.

Протокол застосування Пралуєнту

Препарат призначений для введення шляхом підшкірних ін’єкцій. Його стандартне дозування становить 75 мг, застосовуваних 1 раз на 14 днів. За необхідності доза препарату може бути збільшена до 150 мг.

Ефективність використання

Результативність та безпека застосування Пралуєнту була досліджена в ході декількох клінічних випробувань. Згідно з отриманими даними, цей препарат, використаний як комплексна терапія в поєднанні зі статинами, знижував показники вмісту ЛПНП у крові пацієнтів більше ніж на 40 % ефективніше, ніж така сама схема лікування, але без Пралуєнту. Крім того, дослідники відзначили хорошу переносимість препарату пацієнтами, а також його більш сприятливий профіль безпеки.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на алірокумаб, а також будь-які інші сполуки, що входять до складу Пралуєнту;

 • вагітність;

 • лактація.

Побічні ефекти Пралуєнту:

 • виникнення інтенсивного шкірного свербежу;

 • утруднення дихання;

 • набрякові явища на обличчі та шиї;

 • гіперемія шкіри, болючість або припухлість у місці ін’єкції препарату;

 • грипоподібний симптомокомплекс;

 • закладеність носа;

 • біль у горлі.

Взаємодія з іншими препаратами

У ході випробувань Пралуєнту було проведено низку досліджень, спрямованих на вивчення взаємодії цього препарату з іншими фармакологічними засобами. Дані цих обстежень продемонстрували, що ніяких клінічно значущих побічних ефектів поєднання терапії Пралуєнтом з прийомом інших ліків не викликає.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Пралуєнту необхідно дотримуватися температурного режиму, що знаходиться в межах від 2 до 8 С. При цьому препарат не можна піддавати заморожуванню. Крім того, зберігати його потрібно тільки в фірмовій упаковці, яка надійно захищає Пралуєнт від потрапляння атмосферної вологи, а також від впливу прямих сонячних променів.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам