Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Наглазим (галсульфаза)

Наглазим (галсульфаза)
Наглазим (галсульфаза)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.59 48 5 1
(0)
Объем
 • 5 ML
 • -
Форма выпуска
 • флакон
 • -
867 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Наглазим (галсульфаза):
$1 964
1964 1964 USD 1

Цена $1 964 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Biomarin Europe Ltd

Наглазим належить до фармакологічної групи ферментних та антиферментних сполук. Активним компонентом у складі цього препарату є галсульфаза. Наглазим застосовується як один із компонентів у ході комплексного лікування мукополісахаридозу, що належить до типу 6, який також носить назву синдрому Марото-Ламі.

Наглазим

Механізм дії

Наглазим – препарат для терапії, яка покликана заповнити в організмі пацієнта недостатність ферменту N-ацетилгалактозамін 4-сульфатази, яка розвивається при синдромі Марото-Ламі. Дефіцит цієї речовини викликає численні порушення анатомічного та функціонального характеру на клітинному, тканинному та органному рівнях.

Протокол застосування

Стандартне дозування Наглазиму як для дітей, так і для дорослих – 1 мг на кожний кілограм маси тіла пацієнта. Введення препарату здійснюється внутрішньовенним шляхом. Інфузія повинна бути тривалою і продовжуватися не менше 4 годин. Стандартне дозування Наглазиму вводиться пацієнтові 1 раз на тиждень. Перед приготуванням розчину для інфузії флакони з препаратом необхідно дістати з холодильника і нагріти природним шляхом до кімнатної температури. Але при цьому в подібних температурних умовах Наглазим не повинен знаходитися більше ніж 1 добу.

Ефективність використання

Згідно з даними, які були отримані в ході масштабного клінічного випробування Неоглазиму, даний препарат продемонстрував статистично достовірну здатність повноцінно відновлювати ферментну недостатність в організмі хворих на синдром Марото-Ламі. Це істотно покращує якість їх життя і запобігає розвитку порушень у клітинах, органах та тканинах, які виникають через дефіцит специфічного ферменту.

Протипоказання

Алергічні реакції на галсульфазу та будь-які інші компоненти, що входять до складу препарату Наглазим.

Побічні ефекти

У більшості випадків небажані реакції у пацієнтів виникають безпосередньо в процесі інфузії Наглазиму. Серед тих, що зустрічаються найчастіше, можна виділити:

 • поява кропив’янки на шкірних покривах обличчя та шиї;

 • бронхоспазми;

 • порушення дихальних функцій;

 • респіраторний дистрес-синдром.

Крім того, відзначаються й відстрочені реакції у вигляді:

 • головного болю;

 • підвищення температури тіла;

 • больових відчуттів у суглобах;

 • нудоти й іноді блювання;

 • болю в животі та кишкових розладів;

 • болю та запальних явищ у вухах;

 • кашлю;

 • інфекцій верхніх дихальних шляхів.

Взаємодія з іншими препаратами

На сьогоднішній момент клінічних випробувань, присвячених вивченню взаємодії Наглазиму з іншими фармакологічними засобами, не проводилося. Проте, препарат не можна змішувати з іншими лікарськими речовинами.

Умови транспортування та зберігання

Перевозити та зберігати Наглазим слід із дотриманням температурного режиму в межах від 2 до 8 °C. Крім того, даний препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам