Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Езетрол ліки (Езетиміб) - Ціна Ezetrol (Ezetimibe)

Езетрол (езетиміб)
Препарат Езетрол (Езетиміб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.6 54 5 1
(0)
Объем
 • 10 MG
 • -
Форма выпуска
 • 28 табл.
 • -
7290004997984 2094 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Езетрол (езетиміб):
$64
64 64 USD 1

Цена $64 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Merck

Опис

Гіполіпідемічний засіб, додатковий препарат до дієти при гіперхолестеринемії для прийому всередину.

Купити Езетрол за рецептом

З вашим діагнозом необхідно дотримуватися відповідної дієти і приймати гіполіпідемічні препарати. Одним з препаратів, що часто рекомендують, є Езетрол (Ezetrol). Ви можете купити Езетрол за рецептом, звернувшись через нас в найбільшу аптеку Тель-Авіву. Ми допоможемо вам з оформленням замовлення і доставкою препарату.

Механізм дії

Езетрол - препарат з нового класу гіполіпідемічних лікарських засобів, які селективно інгібують абсорбцію холестерину і споріднених фітостеролів в кишечнику. Езетрол проявляє активність при прийомі всередину, його механізм відрізняється від дії інших гіполіпідемічних засобів (наприклад, статинів, секвестрантів жовчних кислот, рослинних станолів і фібратів).

Езетіміб локалізується на межі щітки тонкого кишечника і інгібує абсорбцію холестерину, приводячи до зниження надходження холестерину з кишечника в печінку; а статини знижують синтез холестерину. У сукупності ці явно виражені механізми забезпечують додаткове зниження рівня холестерину.

Протокол застосування Ezetimibe

До призначення лікування пацієнти повинні перейти до відповідної гіполіпідемічної дієти і дотримуватися цієї дієти протягом усього лікування Езетролом.

Езетрол приймають всередину, незалежно від прийому їжі, в будь-який час дня. Рекомендована доза становить 10 мг Езетролу на добу.

При комбінованому прийомі зі статином доза Езетролу також становить 10 мг 1 раз на добу, слід дотримуватися рекомендацій щодо застосування статину.

При супутньому застосуванні зі секвестрантами жирних кислот доза Езетролу становить 10 мг 1 раз на добу, препарат слід приймати не раніше, ніж за 4 години і не пізніше, ніж за 2 години після прийому секвестрантів.

Ефективність препарату Ezetrol

За даними контрольованих клінічних досліджень, езетіміб в якості монотерапії або супутньої терапії зі статином суттєво знижував рівень загального холестерину, холестерину ліпопротеїну низької щільності, аполіпопротеїну В і тригліцеридів, підвищував рівні холестерину ліпопротеїну високої щільності у пацієнтів з гіперхолестеринемією. Прийом препарату призводить до зниження ризику розвитку атеросклерозу через зниження абсорбції холестерину (до 54%).

Показання

 • Первинна гіперхолестеринемія (гетерозиготна сімейна та несімейна) - в якості монотерапії, яка доповнює дієту при недостатній ефективності і поганій переносимості статинів, або в комбінації зі статинами в якості додаткової терапії до дієти при неефективності монотерапії інгібіторами ГМК-КоА-редуктази (статинами)
 • Гомозиготна сімейна гіперхолестеринемія - в комбінації зі статинами в якості додаткової терапії до дієти
 • Гомозиготна сітостеролемія (підвищений рівень рослинних стеролів в плазмі крові з підвищеним або нормальним рівнем холестерину і нормальним рівнем тригліцеридів) - в якості додаткової терапії до дієти

Протипоказання

 • Гіперчутливість до активної субстанції або будь-якого компонента препарату
 • Підвищення активності печінкових трансаміназ і будь-яке захворювання печінки.
 • Помірна печінкова недостатність.
 • Вагітність і період лактації
 • Вік до 18 років

Езетрол: побічні ефекти

При монотерапії Езетролом: головний біль, біль в животі, діарея

При комбінованій терапії Езетролом: головний біль, біль в животі, діарея, закреп, здуття живота, нудота, стомлюваність, біль у м'язах, реакції гіперчутливості, в тому числі ангіоневротичний набряк і висип

Взаємодія

При супутньому застосуванні з антацидом знижується швидкість абсорбції. Не рекомендується приймати Езетрол з фібратами, так як фібрати можуть збільшувати виділення холестерину в жовч, що призводить до розвитку жовчокам'яної хвороби.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не більше 30 °C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам